Vai gatavojies randiņam? Top 8 makijāžas idejas ideālam randiņam

randiņs

Visiem patīk, kad viss iet ierasti un pēc plāna, bet, kad runa ir par randiņu, parastā vakariņu un kino kombinācija var mazliet apnikt. Labi gan laiku pa laikam būt mazliet spontānai un visvienkāršākais veids, kā pievienot mazliet dažādības jūsu nākamajam randiņam, ir mainīt ierasto makijāžu un izmēģināt kaut ko jaunu.

Kad randiņa vakars ir klāt, prieks, satraukums un adrenalīns pārpilda jūs, un jums ir par ko padomāt: jūsu kleita, frizūra un makijāža, nemaz nerunājot par to, kur jūs patiesībā ejat vai ko darāt. Bet labā ziņa ir tāda, ka makijāža randiņam var būt jautra un bezrūpīga. Ja vēlaties aizdedzināt veca romāna kaisli vai piesaistīt kāda īpaša cilvēka uzmanību, mēs konsultējāmies ar mūsu skaistuma ekspertu grupu un savācam Top 8 makijāžas idejas, ko vērts pamēģināt nākamajā randiņā!

ādas sagatavošna

Tātad randiņa diena beidzot ir pienākusi. Bet vai jūs zināt, ka sakt sagatavot savu ādu vajadzēja jau pirms dažām nedēļām? Ja jums bija saspringta nedēļa birojā, iespējams, ka jūsu āda rāda noguruma pazīmes, tāpēc atbrīvojieties no noguruma pazīmēm cik ātri vien iespējams, ar mūsu ātrajiem četriem labākajiem padomiem ādas atjaunināšanai.

1. Ledus, ledus mazulīte

Paņemiet ledus kubiņu no saldētavas un viegli pamasējiet ar to zem acīm un uz augšējiem plakstiem dažu minūšu laikā (līdz desmit minūtēm, ja varat to izturēt), jo tas ātri samazinās tumšos apļus un pietūkumus zem acīm.

2.Citrona ātrā palīdzība

Ja jums nav bijusi ikdienišķa citrona ūdens glāze, izdzeriet to tagad, labāk vēlu, nekā nekad! Tas ir pilns ar C vitamīnu un piešķir jūsu ādai veselīgu spīdumu. Silts ūdens ir labāks gremošanai, dzeriet to no rīta, lai sāktu savu dienu!

3.Toneris no zaļas tējas

Atbrīvojieties no ķīmiskajām vielām, kā arī no izdevumiem, un izgatavojiet savu toneri no zaļas tējas mājas apstākļos. Antioksidanti nomierinās kairinātu ādu un dos jums tūlītēju atsvaidzināšanu, kas ir nepieciešams pirms iziet ārā!

4. Jutekliskās lūpas

Ja lūpas kļuva sausas un kairinātas, rūpīgi notīriet tās ar tīru zobu suku, lai noņemtu sauso ādu. Uztaisiet lūpu masku no gurķa, lai veiktu tūlītēju atsvaidzināšanu. Izmantojiet lūpu balzamu katru dienu, lai tās būtu mīkstas un elastīgas.


Astoņas makijāžas tendences izmantošanai nākamajā randiņā!


1.Persiku – juteklisks

oranžas acu ēnas oranžas acu ēnas

Oranža ir jauna melnā krāsa, tāpēc ir pienācis laiks pieņemt pēdējo aizraušanos ar persiku krāsu, ko atzina slavenības. Oranžas ēnas? Lai gan tas var šķist mazticamākais trends, bet šī spilgtā sarkanā un oranžā ēnu krāsa ir sastopama dažādos toņos un visur šajā sezonā! Acu ēnu uzklāšana uz acīm sniedz nevainojamu spīdumu, ko vēlas katra sieviete! Ideāli piemērots saulrieta novērošanai!

2. Tik svaigi, tik tīri

dabisks ādas tonis dabisks ādas tonis

Diez vai kosmētiku var nosaukt par kaut ko īpašu, un šis izsmalcinātais, bet satriecošais skats ir ideāls variants “es tā pamodos”, lai satiktos vakara laikā. Vienmēr labāk izvairīties no smaga pamata makijāžā - tā vietā izmantojiet tonējošo ādas mitrinātāju. Ideja ir papildināt savu dabisko ādas toni, nevis slēpt to. Viegli izķēmmējiet uzacis un pievienojiet mazliet pagarinošas skropstu tušas. Novāciet matus no sejas, lai izveidotu pieticīgu izskatu dienas randiņam!

3. Mirdzi spilgti

tirkīzzilas acu ēnas tirkīzzilas acu ēnas

Ja jūs mīlat krāsu, sagatavojieties diskotēkai ar metālisko krāsu varavīksni jūsu nākamajam randiņam. Izmēģiniet sapņainu nāras tirkīzzilu, elektrisku zilu (tas atgriezās) vai nedaudz neona-rozā krāsas. Izcel skatienu un uzklāj ēnas uz plakstiņiem vai mazliet zemāk zem apakšējām skropstām. Laiks eksperimentēt!

4. Maigs vaigu sārtums

Vienkārša makijāža Vienkārša makijāža

Vienkārša makijāža - tas ir seksīgi, un, tā kā vasara tikai sākas, ir pienācis laiks parādīt svaigu, skaistu, ideālu ādu! Galvenais punkts šeit ir radīt dabisku spīdumu, izmantojot gaiši rozā sārtumu un uzklājot to uz vaiga augšējās daļas (ievelkot vaigus, lai to padarītu vieglāk), ar vieglām, kā spalva, kustībām. Savienojiet šo tēlu ar vieglu frizūru, kas skaisti atklāj seju, lai pievienotu nedaudz izteiksmīgā izskata jūsu nākamajam randiņam.

5. Kaislīgs skūpsts

makeup ar sarkanu lūpu krāsu makeup ar sarkanu lūpu krāsu

Parādiet savu iekšējo liktenīgo sievieti ar efektīgu sarkanu lūpu krāsu, kas garantē satriecošu rezultātu. Izvēlieties savu iecienītāko sarkano krāsu un, ja iespējams, noturīgu lūpu krāsu, kas neprasa atjauninājumu un kalpos visu nakti! Ir tik daudz krāsu, lai izvēlētos, bet sarkanās lūpukrāsas izvēle ar zilu apakštoņi palīdzēs padarīt jūsu zobus baltākus. Ir pienācis laiks skūpstiem - jūs nekad nekļūdīsieties ar sarkanu lūpu krāsu. Tas ir ideāls randiņa triks!

6. Holivudas spīdums

Holivudas spīdums Holivudas spīdums

Apgaismo savu dzīvi un savu seju ar nepārspējamu Holivudas mirdzumu. Pilnīgai gaismai izmantojiet gaišo bronzeru un hailaiteri uz vaigu augšdaļas, lejup pa degunu un tieši zem acīm. Izmantojiet balto zīmuli acīm un iekrāsojiet ar to apakšējā plakstiņa iekšējo daļu skaistam acu mirdzumam. Jūs starosiet vēl pirms tam, kad sāksies romantiskas vakariņas sveču gaismā.

7. Izpletiet spārnus

melns acu laineris melns acu laineris

Vai ir kaut kas daudz elegantāks un dramatiskāks par melno acu laineri? Lai gan tas var prasīt nelielu praksi, bet, kad viss ir izdarīts pareizi, tas izveido ideālo vilinošo skatienu. Vispirms atzīmējiet līniju ar kajala zīmuli, lai precīzi noteiktu bultiņas garumu un platumu, un pēc tam aizpildiet un uzzīmējiet bultiņas ar šķidro vai krēmveida acu laineri. Izmantojiet vieglu spreju makijāžas fiksācijai, lai turētu visu meikapu uz vietas, un jums nav jāskrien uz vannasistabu meikapa labošanai! Izmantojiet dabisku lūpu krāsas toni, lai visa uzmanība būtu uz jūsu acīm!

8. Neaizmirstiet manikīru!

Tradicionālais franču manikīrs Tradicionālais franču manikīrs

Lai gan tas var šķist sīkums, jūsu nagi ir nozīmīgs aksesuārs, un to nedrīkst aizmirst. Ticiet mums, jūsu partneris novērtēs jūsu pūliņus. Tradicionālais franču manikīrs var būt risinājums, bet, kad runa ir par nagiem, lai jūsu individualitāte izpaužas! Izmēģiniet modernu metāliskas krāsas manikīru vai krāsu un ģeometrisko rakstu kombināciju krāsu blokos!


Randiņa vakars ir iespēja izrauties no rutīnas, izmēģināt kaut ko radošu vai izplānot kaut ko negaidītu! Vai tā ir jauna mīlestība vai sena liesma, esi romantiska un pamēģini vienu no modernākajām meikapa tendencēm šajā sezonā! Pievienojiet nedaudz skaistuma un glamūra nākamajam randiņa vakaram!