Top lietas nepieciešamas īsam atvaļinājumam

Nedēļas nogales modes tēls

Nedēļas nogales modes tēla izvēle, neatkarīgi no vietas vai notikuma, vienmēr izraisa bezgalīgu sarakstu un piezīmju skaitu, lai garantētu, ka viss, kas nepieciešams, ir ņemts vērā un netiks aizmirsts.

Vai tā ir brīvdiena lauku mājā, pastaiga ar meitenēm pie jūras vai neliels atvaļinājums, jūsu somiņā jābūt visam nepieciešamākajam (plus viss, kas jums var būt vajadzīgs ceļā). Tā ir atslēga, lai jūsu brīvdienas noritētu ļoti gludi.

Lūk, mūsu ceļvedis par vissvarīgākajiem pirmās nepieciešamības priekšmetiem, kuriem noteikti jābūt jūsu somiņā katrām brīvdienām, neatkarīgi no tā, uz kurieni jūs dodaties!

Lēdijas soma

Lēdijas soma

Esmu pārliecināta, ka jūs labi pazīstat ainu ar Mēriju Popinsu. Šķiet, ka viņai bija bezdibenīga soma, kurā bija viss, kas tev vajadzīgs. Labi, padomājiet par to, kad sākat vākt lietas brīvdienām. Lai gan, protams visi vēlētos somu, kurā var ietilpināt visu garderobi, tomēr neviens nevēlētos nēsāt līdzi 23 kg smagu somu visu nedēļas nogali.

Meklējiet somu, kas ir pietiekami maza, lai to varētu uzskatīt par rokas bagāžu lidmašīnā, bet pietiekami lielu, lai sakārtotu visu, kas ir nepieciešams. Tomēr rāvējslēdzēja esamība nav galvenais prioritāte. Ja izvēlēsieties sosmu ar sprādzi, ādas aizsēju vai kaut ko citu, ko “uzvilkts” uz somas augšas, jūs būsiet pārliecināta, ka tās saturs neizlidos pirmajā pagriezienā.

Nepieciešamie sīkumi

Nepieciešamie sīkumi

Kad runa iet par brīvdienām un pirmās nepieciešamības sīkumiem, padomājiet par to, kas jums varētu noderēt dažām atpūtas stundām pie baseina. Saulesbrilles ir obligātas, laba grāmata vai žurnāls, austiņas mūzikas noklausīšanai un, visbeidzot, panama vai jebkura cita aizsardzība pret sauli - atkarībā no tā, kas jums patīk.

Kompaktā pulvera vai šķidrā kosmētika ļauj viegli uzklāt ar vienu pieskārienu, un dārgā vieta bagāžā netiks iztērēta tukšā. Acu laineris un skropstu tuša ir oblitāta, un neaizmirstiet savu balzamu lūpām! Ticiet man, jūs ienīdīsiet sevi, ja to aizmirsīsiet, kad iedegsies vējā un saulē apdedzinātas lūpas.

Satraukums par garderobi

Satraukums par garderobi

Kad es gatavojos brīvdienās, man patīk izlikties, ka dodos uz tropisko vietu, kur ir sniega izkrišanas varbūtība. Tam ir jēga, vai ne? Varbūt ne. Ar to es domāju, ka jums jābūt gataviem jebkuram laikapstākļiem, jo ziema tiešām var iestāties jebkurā laikā.

Pievērsiet uzmanību vieglam un ērtam apģērbam, kas neprasīs pārāk daudz jūsu dārgas vietas bagāžā. Vienmēr nēsājiet smagākas lietas ceļojumu dienās un nekad neaizmirstiet savu peldkostīmu.

Mūsu galvenais padoms par to, ko iemest somā? Džinsu jaka ir obligāta - tā sasildis jūs aukstajās nakts stundās. Turklāt tā lieliski strādā kopā ar džemperiem un šallēm vēsam klimatam.

Ņemiet vērā garderobes pamatlietas: džinsi, šorti un T krekls no organiskās kokvilnas. Ne jau pēdējā vietā kaut kas izejamais vakaram. Pieversiet uzmanību jaukai koķetai kleitai vai glītam kombinezonam, ko var paņemt līdzi. Abus variantus var uzvilkt dienā vai vakarā, ikdienas vai formālam stilam. Lieliski!

Pieskaņojam apavus

Pieskaņojam apavus

Kad runa iet par apaviem, tad izvēlēties tās brīvdienās ir diezgan vienkārši. Izvēlieties vienu neformālu apavu pāri un vēl vienu stingrāku pāri un tas būs pietiekams priekš dienas un vakara. Es ieteiktu paņemt līdzi sandāles pāri, kā arī kurpes uz zema papēža. Tikai gadījumam, ja laika apstākļi mainīsies un būs jāskrien pa peļķēm.

Ar visiem šiem noderīgajiem padomiem, savākt mantas brīvdienām vairs nebūs tik sarežģīts uzdevums, kāds bija agrāk! Viegli, vienkārši un jūs esat gatavi brīvdienām, lai kurp jūs dotos!