Stila idejas: sporta kleita

Sporta kleita – tas ir ļoti aktuāls temats dizaineru starpā šajā sezonā. Kleitai sporta stilā ir daudz priekšrocību, tāpēc vairākas sievietes atdot tai priekšroku savā ikdienas stilā. Un tas nav pārsteidzoši, jo pirmkārt, sporta kleitas atšķiras ar savu ērtību u piegriezuma vienkāršību. Tās var būt brīvas vai pieguļošas, kas rada komfora sajūtu un nepieciešamības gadījumā arī pasplēpj figūras nepilnības. Sporta kleita var kļūt par labu pamatu tēla izveidošanā saskaņojot to ar kardigānu, žaketi vai jaku. Papildināt izskatu palīdzēs soma pāri plecam vai klasiska sieviešu soma. Kleita sporta stilā ir lieliski piemērota pastaigām, tīkšanām ar draugiem, iepirkšanām, kafejnīcai un pat darbam.

Kleita sporta stilā ir lieliski piemērota pastaigām, tīkšanām ar draugiem, iepirkšanām, kafejnīcai un pat darbam.

Divkrāsaina kleita Kleita ar apkakli Tunika ar uzrakstu New York

Sporta kleitas var būt dažādā garumā un formā. Viens no populārakajiem veidiem starp sporta stila kleitām ir trapecveida formas kleita ar V izgriezumu vai izgriezumu „laiviņa”.

Kleita tunika ar V izgriezumu Kleita ar rakstu ar garām piedurknēm

Īsas mini kleitas gaišās krāsās lieliski derēs jaunām sievietēm un akcentēs skaistumu un jaunību.

Kleitas bez piedurknēm, ar kapuci un platu gumiju apakšā ir piemērotas jaunietēm ar sportisku figūru un palīdzēs parādīt slaidas kājiņas un tievu vidukli.

Sporta kleita brīvā piegriezumā – tas ir universāls variānts, ko var saskaņot ar jostu un klasiskiem sporta apaviem uz plakānas zoles.

Kleita ar kabatām Kleita ar platām sānu svīrtrām Kleita ar kabatām

Kleitas sporta stilā pieļauj dažādas nokrāsas, bet visbiežāk dizainieri izvēlas klasiskas dabiskas krāsas – baltas, brūnas, haki, pelēkas, zilas.

Kleita ar V izgriezumu Paris Kleita ar numuru 96

Sporta kleitas var papildināt ar dažāda veida cepurēm, beisbola cepurēm, salmu pludmales cepurēm. Runājot par apaviem, sporta kleitu ir iespējams apvienot ne tikai ar sporta kurpēm, bet arī ar zābakiem, puszabakiem un sandalēm. Dažāda veida jostas un siksniņas palīdzēs izcelt vidukli. Pabeigt modernu izskatu palīdzēs sieviešu soma ar interesantu dizainu vai moderna mugursoma.

Cita modes tendence šajā sezonā ir visdažādi volāni, ar kuriem rotā kleitas, blūzes, kreklus un citas sieviešu garderobes lietas. Lasiet par to rakstā Modes tendence: Volāni.