Stila idejas: 10 padomi kā valkāt spīdīgu kleitu

kā valkāt spīdīgu kleitu

Spožums un kuplums turpina dominēt uz sarkana celiņa. Lai gan mirdzoši tērpi nav piemēroti valkāšanai birojā, Jūs varat pievienot spīdumu savam apģērbam arī piedaloties formālajos pasākumos.

Šajā rakstā mēs izstāstīsim, kā valkāt spīdīgu kleitu, lai izskatītos nevainojami. Viss, no pareizo aksesuāru valkāšanas līdz frizūras un makijāžas izvēlei, kas būs ideāli.

1. Izvēlieties piemērotu kleitas fasonu

Ir ļoti svarīgi būt uzmanīgai fasona izvēlē. Iesakām izvēlēties nedaudz brīvāku fasonu, jo šajā gadījumā to var izrotāt ar siksnu, kas neder pieguļošajai kleitai.

Atcerieties, ka jāņem vērā jūsu ķermeņa tips un jāizvēlas pareizais kleitas fasons, lai radītu apbrīnojamu un neatvairāmu tēlu.

2. Izvēlieties pareizo dekoltē

Lai izveidotu izsmalcinātu izskatu, parādiet dekoltē kāju un roku vietā. Spoža kleita ar dziļu dekolē ievedīs jūs modes pasaulē.

Augstā dekoltē sniegs jums izsmalcinātu izskatu, taču jāatceras, ka šajā gadījumā ir nepieciešams pareizi izvēlēties rotaslietas un aksesuārus.

kleita ar dziļu dekolē

3. Sabalansējiet savu tēlu

Tikai ar vienu spožas krāsas mirdzošu kleitu nav pietiekoši, lai pabeigtu jūsu tēlu. Ja Jūs izvēlēsieties smalkus rotājumus, kas nenovērsīs uzmanību, jums būs iespēja izvēlēties drosmīgas rotaslietas. Žakete neitrālajos toņos ir vēl viens kombinācijas variants ar jūsu mirdzošo kleitu.

4. Izmēģiniet dažādas faktūras

Ņēmiet vērā tekstūras svarīgumu, izvēloties spīdīgo kleitu. Nekad neizvēlieties aksesuārus ar tādu pašu tekstūru kā jūsu kleitai.

Zamša un samts lieliski izskatās ar metāliska spīduma kleitu, izņemot gadījumus, kad jūs izvēlējāties nokrāsu, kas nesaskan ar jūsu kleitu. Esiet ļoti uzmanīgi, lai nevalkātu aksesuārus ar tādu pašu tekstūru kā kleitai un jūsu ideālais izskats tiks sasniegts.

5. Izvēlēties pareizo garumu kleitai bez lencēm

Ja izvēle krīt uz mirdzošo kleitu bez lencēm, tad kleitas garuma izvēle kļūst kritiska. Izsmalcinātam izskatam izvēlieties garāku kleitas variantu. Ja tā ir pārāk īsa, jūs neizskatīsieties eleganti.

Kas attiecas uz rotājumiem un aksesuāriem, tad kaklarota ar metāla spīdumu kļūs par ideālu izvēli. Neaizmirstiet par somiņu, it īpaši tad, ja jūsu kleitas garums ir līdz kurpēm.

6. Rūpīgi izvēlieties aksesuārus

Apvienot jūsu mirdzošo kleitu ar rotājumiem, kas rotāti ar negabarīta akmeņiem, nav laba doma. Lai sasniegtu izsmalcinātību, labāk izvēlēties pērles. Aizmirstiet par straziem uz saviem aksesuāriem, bet nebaidieties uzvilkt spīdīgu gredzenu

mirdzoša kleita ar rotājumiem

7. Izmantojiet nelielus spīdīgus aksesuārus

Izvēlieties izsmalcinātus aksesuārus savai mirdzošajai kleitai, ja jūsu mērķis ir radīt efektīgu tēlu. Atlasiet aksesuāru ar mazu oniksu melnajā tonī. Ja jūsu auskari ir mazi, varat tos droši apvienot kopā ar savu spožo kleitu. Nevelciet lielus auskarus ar piekariem, ja nevēlaties kļūdīties.

8. Nebaidieties no tumšiem spīdīgiem toņiem

Ja jūs šaubāties, vai jums piestāvēs tumša, mirdzoša kleita, iesakām būt drosmīgai juvelierizstrādājumu izvēlē. Izveidojiet vintāžas tēlu ar pērļu kaklarotu vai izveidojiet izsmalcinātu tēlu, uzvelkot auskarus un gredzenus, ko rotā dārgakmeņi.

mirdzoša kleita

9. Izvēlieties pareizo frizūru un makijāžu!

Jūsu dramatiskā kleita neizskatīsies pievilcīga ar pārāk drosmīgu makijāžu. Tādā veidā neizmantojiet šajā tēlā vienlaicīgi dūmu acu grimu un drosmīgu lūpu krāsu. Ja esat izveidojuši lielisku frizūru, neizmantojiet spīdīgus matu aksesuārus.

10. Izvēlieties gaumīgus apavus

Nēsājot spīdīgu kleitu, ir svarīgi izvēlēties pareizos apavus. Nekad nebaidieties valkāt kurpes ar diviem toņiem, bet esiet uzmanīgi un neņemiet kurpes ar spīdumu.

Mirdzošajai kleitai ir liels spēks pastiprināt jūsu satriecošo skaistumu. Vienkārši iemācieties to pareizi noģērbt, un rezultāts būs apbrīnojams.