Stila ceļvedis Valentīndienai 2019

Valentīndiena

Vienu dienu gadā, Valentīndienā, pāriem tiek dota atļauja nedaudz palutināt sevi. Tērēt naudu gārdiem ēdieniem un labi pārdomātām dāvanām. Es esmu sajūsmā, domājot par spilgti sarkanām rozēm, zemenēm šokolādē un aromātiskiem mīlestības aromātiem. Vai tas var atstāt jūs vienaldzīgu?

Neatkarīgi no tā, vai jūs esat nopietnās attiecībās, tikko sākat satikties vai vienkārši priecājaties sev pašai, jūs, visticamāk, piedzīvosiet nelielu uztraukumu, domājot par šīs īpašas dienas svinēšanu, kas ir pazīstama kā „mīlestības diena”.

Par šo iemīļoto Valentīndienu vienmēr ir bijis mazliet strīdu. Daži no mums to mīl, daži mēģina izvairīties no tās, un daži vienkārši nespēj noteikt savu attiesmi pret to.

Patiesība ir tāda, ka neatkarīgi no jūsu pozīcijas attiecībā pret „mīlestības dienu”, nav vērts baidīties no Valentīndienas, tā būtu jāsatiek ar saviem tuviem cilvēkiem, neatkarīgi no tā, kas viņi ir (tas nav obligāts tikai pāriem). Neatkarīgi no tā, vai jūs svinat Valentīndienu ar mīļoto cilvēku randiņā, kino stila ballītē, draugu ballītē vai vakariņās ar draudzenēm, jums noteikti būs vajadzīgs piemērots tērps šiem iemīļotiem svētkiem!

Lasiet zemāk Valentīndienas stila TOP 3 no Azura.lv

Komfortabls vakars

Komfortabls vakars

Šī ir viens no variantiem pieredzējušiem pāriem, darbaholiķiem un principiālajām mājsēdēm. Dažreiz aiz visām ikdienas dzīves problēmām mēs aizmirstam, ka vērtīgākā dāvana, ko mēs varam piedāvāt mūsu partnerim, ir laika un uzmanības dāvana.

Mēs visi esam iegrimuši mūsu ikdienas darba dzīvē un nekad nepārtraucam pildīt savus pienākumus, tāpēc dažreiz ir patīkami palikt mājās un sagatavot mājās ēdienus vai siera plati ar vīnu, ko var izbaudīt, neizejot no mājām!

Jautrības elementam, esiet radoša un izveidojiet mājas kinozāli savā viesistabā! Lai gan jūs plānojat palikt mājās, tas nenozīmē, ka jūs nevarat mazliet saģērbties, jo tā ir Valentīndiena.

Šajā scenārijā komforts ir galvenais faktors, tāpēc padomājiet par apģērbu, kas ļaus jums brīvi kustēties. Komforta sajūtai izvēlieties kombinezonu vai kostīmi, var arī eksperimentēt ar spilgtiem printeriem un mīkstiem faktūraudumiem!

Intīmas vakariņas

Intīmas vakariņas Intīmas vakariņas

Viens no sarežģītākajiem plāniem, kuru jūs varat izvēlēties, ir randiņš intīmā vidē. Šis variants kā pavadīt Valentīna dienu visvairāk piestāv jauniem pārītīm, bet ne tikai tām.

Dažiem patīk saukt to par “medusmēneša periodu”, kad nekādi izdevumi netiek ņemti vērā (iespējams, tāpēc, ka neņem vērā hipotēku vai bērnus) un kad var sagaidīt jebko un jebkad.

Intīmas vakariņas ir viss par apslāpētu apgaismojumu, svecēm, milzīgiem rotaļu lācīšiem un svaigi sagrieztām sarkanām rozēm. Šis stils ir pārmērīgs, tāpēc jums ir jāatbilst šim līmenim. Padomājiet par tērpu, kas apgulst ķermeņa siluetu, jo tas ir viegls veids, kā pievienot valdzinājuma noti šim neaizmirstamam vakaram. Lai pabeigtu savu glamūru tēlu, pievienojiet mīkstas matu lokas un sarkanu lūpu krāsu.

Valentīndienas ballīte

Valentīndienas ballīte Valentīndienas ballīte

Šis variants ir ideāls veids, kā iekļaut svinēšanā visus, neatkatīgi no ta, vai tie ir pāri, draugi vai ģimenes locekļi. Tas galvenokārt ir iemesls, lai ierīkotu patiesi foršu ballīti, kurā ikviens var dalīties ar mīlestību.

Ideāli piemērots jauniem ģimenes pāriem vai vidēja vecuma vecākiem, satikšanās ar draugiem ir lielisks veids, kā sabalansēt jūsu pāra laiku ar jūsu sociālo dzīvi. Jūs droši vien jau esat tajā posmā, kad esat svinējuši Valentīna dienu vairākas reizes un rīkojuši regulārus randiņus ar vakariņām.

Tāpēc kāpēc gan neapvienotu šo pasākumu ar foršu ballīti draugu lokā? Uzaiciniet visas savas paziņas un draugus uz svētku vakariņām. Kad lieta nonāk līdz ša notikuma modernam stilam, tas ir pilnībā atvērts interpretācijai. Izmēģiniet svētku tērpā spīdīgās un metāliskās krāsas vai apģērbiet savu pārbaudīto un ērto iemīļoto kleitu. Šis Svētās Valentīna dienas svinības variants ir ļoti universāls!

Noslēgumā es domāju, ka vissvarīgākā lieta, ko vajadzētu iznest no visa tā, ir tāda, ka runa nav tikai par mīlestību vienu dienu gadā. Mums pastāvīgi jāsaka saviem tuviem cilvēkiem, ka mēs viņus mīlam un rūpēties par viņiem katru dienu, jo dzīve ir pārāk īsa, lai to nedarītu!