Skaistums

Vai gatavojies randiņam? Top 8 makijāžas idejas ideālam randiņam
Kad randiņa vakars ir klāt, prieks, satraukums un adrenalīns pārpilda jūs, un jums ir par ko padomāt: jūsu apģērbs, frizūra un makijāža, nemaz nerunājot par to, kur jūs patiesībā ejat vai ko darāt.
lasīt tālāk
5 makijāžas veidi pie sarkanas kleitas, lai izskatītos grezni
Sarkana kleita ir ideāls veids, kā izrādīt drosmi nākamajā oficiālajā pasākumā. Lai gan, runājot par to, mēs vienmēr saskaramies ar jautājumu “Kā man izskatīties lieliski sarkanajā, nepārcenšoties?”
lasīt tālāk
Makijāžas idejas ballītei pie baseina vai pludmalē
Makijāžas izveidošana vasaras stilā var būt diezgan sarežģīta. Šķiet, ka pat vispieredzējušākie no mums, kas labi orientējas kosmētikas produktos, joprojām saskaras ar dilemmu “kāds produkts ir vislabākais” sezonu mijā.
lasīt tālāk
10 frizūras katrai dienai
Katru dienu mēs cenšamies izskatītes pievilcīgi un stilīgi, un lai to sasniegtu mēs pārdomājam sava tēla katru detaļu un frizūra spēlē ļotu svarīgu lomu stilīgā izskatā. Tomēr giezgan bieži vien modernā dzīves tempā sarežģītai frizūrai neatliek daudz laika, tāpēc vairākas sievietes atdod priekšroku vienkāršām un vieglām frizūrām ikdienai, kuras neprasa daudz spēku un laika. Šeit ir daži variānti, kā var ātri un viegli izveidot frizūru ar saviem spēkiem.
lasīt tālāk

Parādīts 1 līdz 4 no 4 (lappuses: 1)