Oficiālā stila rokasgrāmata skolniecēm un studentēm no AZURA.LV

stila rokasgrāmata

Plānošanas process

Cik daudz pūļu ir vērstas uz to, lai atrastu savu ideālo izskatu (kleitu, apavus, frizūru, grimu), un tas ir gandrīz vienīgais, kas apvieno katras meitenes domas. Jūs skatāties Instagramu, meklējot iedvesmu, izveidojot skices un pārdomājot savas idejas ilgu laiku.

Jums pat bija speciālais čats ar jūsu draudzenēm, un šis plānošanas posms ir daļa no visas jautrības. Bet ar šādu ideju un iedvesmas daudzumu var būt grūti to pārvērst par kaut ko reālu.

Mēs nevaram garantēt, ka jūs neatskatīsieties atpakaļ pēc 20 gadiem un neuzdosiet sev jautājumu par apavu, apģērba, frizūras vai pat randiņa tēla izvēli, sekojot mūsu rokasgrāmatai.

Mēs palīdzēsim jums orientēties modes daudzveidībā, lai jūs varētu radīt sev ideālu tēlu. Tāpēc iedzeriet kafiju un dziļi ieelpojiet, jūs uzzināsiet visu, ko vēlaties zināt no mūsu profesionāļu komandas! Ticiet mums, mēs zinām, par ko runājam.

Tumši sarkana kleita ar kupliem mežģīņu svārkiem Pieguļoša vakarkleita melna ar mežģīņu piedurknēm Grezna tumši zila vakarkleita ar kupliem svārkiem

Ideāla kleita

Kad pienāk izlaiduma laiks, tas var nozīmēt tikai vienu: apģērbu pirkšana! Visā valstī meitenes meklēs skolas izlaiduma kleitas, un neko citu. Tik daudz uzmanības pievērš ideālās kleitas meklējumiem un spiediens liek jums izskatīties pēc iespējas labāk.

Visiem ir skapis, pilns ar neglītām kleitām. Facebook laikmetā neviens negrib, lai viņu redz divreiz vienā kleitā un ticiet man, lai cik labi būtu jūsu nodomi, jūs nekad vairs neģērbsiet skolas izlaiduma kleitu.

Mēs cenšamies radīt labāku vakaru jūsu dzīvē, tāpēc padarīsim pirkumu procesu nesāpīgu! Izmantojiet mūsu kleitu kolekciju un zvaniet mums, ja jums būs nepieciešama papildu konsultācija. Sekojot mūsu padomiem un jūs saņemsiet visus ieteikumus, kas ir nepieciešami, lai sagatavotos lielākajam notikumam jūsu sociālajā kalendārā. Ak jā! Tā būs nakts, ko nekad neaizmirsīsiet!

Mēs izmantojam apģērbu katru dienu kā mūsu rakstura izteiksmi. Tāpēc visveidojošajā laikā meitenes dzīvē jūs izvēlāties ideālu vakara kleitu, kas precīzi atbilstu jūsu raksturam. Vai jūs grasāties uzvilkt garo kleitu princeses stilā, mīdi ar flīteriem un spīdumiem vai kaut ko pavisam citu? Bet jūs noteikti gribat, lai jūsu kleita runātu par jums.

Azura.lv ir kaut kas priekš katram budžetam, formām un stilam, jo vismodernākais, ko jūs varat darīt, ir būt par sevi. Bet kā izvēlēties vienu variantu no dažādu variantu bezgalīgas daudzveidības? Holivuda ir slavena ar nereālistiskiem skolnieces stereotipiem, taču tajās ir kaut kas iedvesmojošs. Mēs esam sadalījuši mūsu kolekciju 7 galvenajos modes tēlos, lai jūs varētu atrast ideālu kleitu, lai izteiktu savu stilu!

modes tēls

Kurš modes tēls ir jūsu?

1. Klasiskais

Jums patīk valkāt vienkāršas drēbes un ieguldīt klasiskajos, bāzes lietās, kuras varat nēsāt no sezonas līdz sezonai! Jūsu ikdienas tēls ir džinsi un T krekls, un kaut gan jūs izskatāties valdzinoši, komforts jums ir pirmajā vietā. Jūs sapņojat valkāt balles kleitu princeses stilā, kad bijāt maza meitenīte. Pievērsiet uzmanību princeses kleitu kolekcijai. Kleita ar garumu līdz grīdai romantiskajos pasteļtoņos ir vērtas pat sarkaniem celiņiem.

2. Skaistule

Jūsu dienas stils ir koķets un sievišķīgs, un jūs zināt, kā pasvītrot jūsu ķermeņa izliekumus. Jums visvairāk patīk apguloši silueti ar dziļu dekoltē un izgriezumiem līdz gurniem. Bet ir svarīgi atcerēties, ka ir jāatrod pareizais līdzsvars, koncentrējoties tikai uz vienas ķermeņa daļas. Jums vajag kleitu, lai jūs varētu brīvi kustēties uz deju grīdas. Iedvesmojieties no vecā Holivudas glamūra, kas atšķiras ar spilgtām krāsām, drosmīgiem izgriezumiem un siluetiem, kas apgulst figūru.

3. Bohēma

Jūs esat sapņaina, romantiska un radoša. Jūs esat apguvuši mūsdienu bohēmisko stilu, bet jūsu dienas tēls ir viegls un neticams. Kā brīvs gars, jūs jūtaties visērtāk garajās, vieglajās kleitās. Puķu bērns, kas dievina skaistas pasteļkrāsas, romantiskus printus un kleitas, kas rotātas ar mežģīņēm un tillu. Mums ir greznu kleitu kolekcija, kas aptver jūsu skaisto romantisko stilu. Mēs nešaubāmies, ka jūs izdalīsities pūli.

Bohēma

4. Lēdija

Jūs zināt, kā to izdarīt paziņojumu vissievišķīgākajā veidā. Jūsu dienas stils ir stingrs, izsmalcināts un labi pārdomāts. Jūsu izsmalcinātā stila izjūta prasa kleitas ar tīrām līnijām un bagātīgu krāsu paleti. Izrādiet savu dārgo gaumi ar sievišķīgo silueti, kas uzsver tāliju viselegantākajā veidā! Domā skaisti, eleganti un ārpus laika! Izvēlieties no mūsu elegantu kleitu modeļu kolekcijas, kas piešķirs īpašu šarmu jūsu īpašajam gadījumam!

5. Individuāliste

Jūs esat iedzimta līdere un ienīstat sekot tendencēm. Jūsu visbriesmīgākais murgs ir pasākums, kurā kāda valkā tādu pašu kleitu vai pat attāli līdzīgu jūsējai! Jums patīk izmēģināt jaunu un eksperimentēt ar drosmīgiem, moderniem skatieniem. Jūs būsiet ģērbušies savā veidā vienīgajā kleitā (vai arī varat aiziet no parastās kleitas līdz uzvalkam)! Varbūt nākamgad visi sekos jums. Iedvesmojieties ar spilgtiem ziediem un modernu dizainu! Atrodiet kleitu, kas ir tikpat drosmīga kā jūs!

Kleita ar mēzģīnēm un tilla svārkiem Kleita ar volāniem Viegla kleita bez piedurknēm

6. Minimāliste

Jūsu dienas stils ir vienkāršs, elegants un pārsteidzošs. Ar apslāpētu krāsu paleti, melns ir jūsu labākais draugs! Jums ir organizēta, praktiska un vienkārša pieeja apģērbam. Jūs mīlat elegantas kleitas ar tīrām līnijām, bet nebaidāties izrotāt savu vienkāršo kleitu ar žilbinošiem dārgakmeņiem tā, ka tā būs sarunu tēma. Klasika nenozīmē garlaicību, apskatiet mūsu visu laiku iemīļoto kleitu kolekciju, lai atrastu kleitu, kas izstaro mūžīgo šarmu. Kad pēc 20 gadiem jūs atskatāties uz savām formālajām vidusskolas fotogrāfijām, jūsu kleita būs tikpat skaista un aktuāla.

7. Eklektika

Jūs esat katras ballītes dzīvība un dvēsele un vienmēr izskatāties lieliski! Kad runa iet par jūsu personīgo stilu, vairāk nozīmē vairāk. Jūs precīzi zināt, kā jautri pavadīt laiku ar modi un jums patīk spēlēt ar krāsu, faktūrām un formu. Jums nav pazīstama tāda lieta kā saplūst ar pūli. Jūs apžilbināsieties un starosiet spīdumos no galvas līdz kājām vai izteiksiet savu stilu ar spilgtiem ziediem un elegantiem rakstiem.

ballītes dzīvība un dvēsele

Izvairieties no tendencēm

Jūsu izlaidums ir īpašs gadījums, tā ir jūsu skolas karjeras virsotne. Svarīgi izveidot unikālu tēlu, bet ātrās modes pasaulē ir svarīgi, lai jūsu tēls izturētu laiku! Galu galā, tāpat kā jūsu kāzu dienā, jūs skatīsieties uz šīm fotogrāfijām gadiem ilgi, kopā ar Instagram mantojumu! Tāpēc, kad runa ir par jūsu skolas izlaidumu, jums jāizvairās no mēģinājumiem ieslēgt sezonālās tendences savā tēlā, jo, kā jūs zināt, tendences atnāk un aiziet.

Ivs Sen Lorēns reiz teica: “Mode pazūd, stils ir mūžīgs”, un ātrās modes pasaulē nekas nevar būt patiesāks. Ir pilnīgi normāli iedvesnoties ar tendencēm, bet jums ir jāpretojas. Būdama pusaudze, es domāju, ka zinu visu par modi, uzskatot, ka to var nopirkt manā vietējā galvenajā ielā. Ar katru sezonu es lēkāju no vienas tendences uz otru. Atskatoties atpakaļ, es saprotu, ka ar vecumu nāk gudrība (sava veida) un, kad jūs kļūstat vecāks, jūs par sevi uzzināsiet vairāk, nekā jebkad esat spējuši iedomāties. Tas nevar būt aktuālāks, kad runa iet par sava stila attīstību. Tas prasa laiku!

Ja esat pilnveidojuši savu personīgo stilu pirms sasniedzat 20 gadus, apsveicu! Es vēlētos, kaut es to saprastu tik agri, bet lielākajai daļai no mums ir vajadzīgi vairāki gadi, mēģinājumi un kļūdas un daudz neveiksmīgu panisku pirkumu, lai patiesi saprastu un noteiktu savu stilu.

Mans agrais romāns ar šaurajiem džinsiem ir lielisks piemērs. Kad es pirmo reizi atklāju pieticīgus šaurus džinsus, es patiesi ticēju, ka tie ir labākie no jebkad veiktajiem. Es sev apsolīju, ka valkšu zilos džinsus ar metāla baleta kurpēm visu atlikušo mūžu (nopietni). Bet, pirms es to sapratu, pēc 6 mēnešiem džinsi pārvērtās par legingiem, baletes par platformkurpēm, un mana “es zinu visu” pieeja pie apģērba bija pēkšņi sagrauta. Ir pagājuši gandrīz 10 gadi, un, kaut arī skinny džinsi vēl nav izgājuši no modes, es zinu, kādi stili ir piemēroti manam ķermenim, neatkarīgi no tā, vai tie ir trendā vai nav.

Dodieties uz savu svinīgo pasākumu ar pārliecību, uzziniet, kādas krāsas labi sader ar jūsu ādas toņi, ņemiet vērā sava ķermeņa formu un ticiet saviem spēkiem! Ģērbieties tā, lai jūs justos ērti un pasvītrotu savas stiprās puses.

Modes risinājumi

Modes risinājumi

Beidzot Jūs esat atraduši ideālu kleitu, bet, lai apžilbinātu savu izskatu, jums jādomā par to, ko jūs grasāties uzvilkt, jo tas ir patiešām svarīgi. Redzamas krūštura lences – nē, nē un vēlreiz nē. Ja valkājat apguļošo kleitu, varat atvadīties no savas ērtās apakšveļas.

Vecmāmiņas apakšveļa

Apģērba formas var izsekot no 16. gadsimta, un, lai gan tās bija daudz mazāk ērtas nekā spandekss, ko mēs pazīstam un mīlam šodien (padomājiet par cieši sašūtām korsetēm ar metāla ieliktņiem). Koriģējošā apakšveļa ir izstrādāta, lai uzlabotu jūsu siluetu, tā nedos jums tūlītēju figūru smilšu pulksteņa formā, bet ir pilnīgi spējīga nogludināt jūsu nelīdzenumus, piešķirot jums papildu pārliecību, ko esat pelnījuši!

Svarīgi atcerēties, ka jāiegādājas pareizais izmērs, neizdariet kļūdu, palielinot izmēru (tā vienkārši nedarbosies) vai samazinot, jo pārāk šaura nostiepšana radīs papildu nelīdzenumus un, kas vēl sliktāk, jūs varat izjust kairinošo saspiešanas efektu. Visa jēga ir radīt slaidu, bezšuvju formu, jums nav vajadzīga lieka masa!

Svarīgi izvēlēties pareizo apakšveļu jūsu kleitai! Aizmirstiet par ikdienas komplektiem. Kad jums ir jāapģērbjas svinīgajam gadījumam, jums ir vajadzīgs kaut kas īpašs, kas derētu jūsu kleitai, bezšuvju vai miesas krāsā vislabāk noderēs lielākajai kleitu daļai. Diemžēl tikai divdesmit piecu gadu vecumā es atklāju apakšveļas maģiju. Un galu galā neredzamie stingi manuprāt ir noderīgi jebkuram pasākumam, kam nepieciešams formāls apģērbs. Redzamās biksīšu līnijas nav pieļaujamas, un nekādā gadījumā tās nedrīkst atrasties jūsu īpašajā vakarā, tāpēc pieņemiet manu padomu un pateicieties man vēlāk!

Dekoltē

Dekoltē Nav svarīgi, vai jūs ģērbsiet kleitu bez lencēm vai asimetrisku vakarkleitu, ne vienmēr ir viegli atrast ideālu vakarkleitu, kas piemērota krūšturim, tāpēc ir svarīgi iepriekš apskatīt jūsu variantus, galu galā, komforts ir galvenais faktors.

Ja jums ir mazas krūtis un jums nav vajadzīgs pārāk liels atbalsts, tas var būt diezgan vienkārši. Lielāko daļu laika jūs varat staigāt bez krūštura. Vai arī varat izmantot silikona bļodiņas ar uzlīmi, lipīgās bļodiņas ir vienkāršas izmantošanā, un tās var pat nedaudz palielināt jūsu krūšu lielumu!

Vogue paziņojums par to, ka “dekoltē iznāca no modes”, ir ļoti labi teikts, bet ko darīt meitenei, kad dekoltē vairs nav trendā? Lielākajai daļai sieviešu ar lielu krūti - tas ir dzīves veids, un tas nepazūdis tikai tāpēc, ka vairs nav modē, tāpēc tam nav jāapdraud jūsu pārliecība vai jūsu personīgais stils.

Ja jums ir lielas krūtis un jums ir nepieciešams vairāk atbalsta, varat domāt par kleitu ar v-veida izgriezumu. Nekautrējieties valkāt kleitu ar garu piedurkni, šis stils var nodrošināt līdzsvaru un var būt laba ideja, ja vēlaties valkāt atbalsta krūšturi. Atkarībā no jūsu kleitas stila, labs krūšturis bez lencītēm var būt viss, kas jums vajadzīgs, vienkārši atcerieties, ka komfortam jāstāv pirmajā vietā.

Kājas

Kājas

Ja jūs esiet man līdzīga, jums ir grūti staigāt uz papēžiem, bet jums patīk dejot naktsklubā. Daudzu gadu laikā kurpes uz papēžiem bija ne tikai modē, bet arī bieži vien bija vienīgais variants, kad lieta nonāca līdz apaviem īpašiem gadījumiem. Par laimi, šajā sezonā mode pārskatīja vakara apavus, bet kurpju papēži midi ir trendā!

Kurpes, mūļi un sandales, visas ar 5-10 cm papēžiem, ir ideāls maigs sievišķīgs papildinājums vakara kleitai un signalizē par jaunās ēras sākumu. Lai gan šis stils nav piemērots visiem, ir daudz modes risinājumu, kas ļauj dejot uz papēžiem visu nakti.

Neatkarīgi no tā, cik sāp pirksti uz kājām, centieties nenoņemt apavus nakts vidū. Plāksteri vai ērtie gēlu spilventiņi ir laba investīcija, un, ja jūs šaubāties, turiet somā dažus bintus! Noderīgs padoms, pielaikojiet apavus pirms jūsu pasākuma, nēsājiet tos pa māju un nēsājiet ērtās zeķēs. Tas palīdzēs pierast un izvairīties no klupšanas uz kāpnēm!

Skaistuma rutīna

Tagad liela nakts mums ir pienākusi, un jums ir liels stress, lai radītu nevainojamu tēlu. Domāju, ka Jums nav nepieciešams teikt, ka tas nav īstais brīdis, lai izmēģinātu jaunu tonālo krēmu vai acu ēnas. Tā vietā labāk turēties pie tā, ko jūs labi zināt. Pārbaudīti produkti, kas labi strādā ar jūsu ādu. Sekojot mūsu vienkāršai skaistuma rokasgrāmatai, mēs palīdzēsim jums izvairīties no jebkādām problēmām pēdējā brīdī, lai jūs varētu radīt ideālu selfija tēlu.

Tu esi tas, ko tu ēd

Tu esi tas, ko tu ēd

Slikta ziņa ir tāda, ka, ja jūs tikai sākat radīt skaistumu jūsu pasākuma naktī, jau ir par vēlu. Sagatavošanās ir atslēga, lai radītu nevainojamu tēlu, un ir svarīgi iegūt veselīgu skaistumu, kas nav atkarīgs tikai no grima. Tāpēc dažu nedēļu laikā pirms jūsu pasākuma koncentrējieties uz sabalansētas diētas, palieliniet ūdens patēriņu un ēdiet produktus ar augstu omega-3 saturu (labas ziņas avokado mīlētājiem).

Kad runa ir par ādas sagatavošanu, tas nedrīkst būt stress, mans galvenais padoms ir sākt katru dienu no ūdens glāzes ar citrona pilienu. Tas tiešām ir vienkāršs un atspirdzinošs veids, kā palielināt antioksidantu daudzumu organismā un palielināt kolagēna izstrādi, izlīdzinot grumbas uz sejas. Tas pat palīdz noņemt stresu, bet pārsvarā tas ir jūsu ādas superprodukts. Izdariet to pirms rīta kafijas, lai sasniegtu maksimālos rezultātus!

Šīs rutīnas uzturēšana jūsu pasākuma priekšvakarā palīdzēs izvairīties no problēmām pēdējā brīdī pirms jūsu īpaša gadījuma! Kad lieta nonāk līdz uzkodām, tādi produkti kā ananasi un mandeles ir vienkāršs, bet spēcīgs veids, kā aizsargāt jūsu ādu, paātrināt šūnu reģenerāciju un dot jums to iekšējo mirdzumu, ko vēlaties! Jūs zināt, kā saka: jūs esat tas, ko ēdat!

Skolas laikā viena no manām labākajām draudzenēm pirmo reizi izdarīja “makijāži” profesionāli, bez iepriekšējas tikšanās ar pašpasludinātu vizāžistu. Diemžēl viņa bija pārdzīvojusi vislielāko iespējamo katastrofu. Tāpēc pēc daudzām asarām, mini histērijām un vairākām dziļām elpās mums nācās notīrīt viņas grimu un sākt no nulles. Lai gan es neesmu pret profesionāļa nolīgšanu, bet, ja jūs gatavojaties uzticēties vizāžistam, labāk iepriekš pakonsultēties un pastāstīt par savu personīgo stilu. Varbūt jūs pat gribēsiet uztaisīt izmēģinājuma makijāži pirms dažām nedēļām, lai nebūtu nekādu pārsteigumu X stundā.

Ātra grima kvalitātes pārbaude

Neatkarīgi no tā, cik ļoti jūs esat organizēta, ārkārtējās situācijas, kas saistītas ar matu un ādas skaistumu, var būt neizbēgamas. Galu galā, jums vēderā ir tauriņi, un jūs drebat no satraukuma! Neatkarīgi no tā, ko var darīt nepareizi, mums ir padomi par skaistumu un rokasgrāmata, kas palīdzēs jums izvairīties no iespējamām katastrofām. Mēs esam izveidojuši sešus vienkāršus soļus, lai garantētu, ka jūs pametīsiet māju ar supermodeles piekrišanas zīmogu, ko esat pelnījusi.

1. Pārāk daudz tonāla krēma

Tonāla krēma izmantošanas priekšrocības vakaram (atšķirībā no tonēta mitrinoša krēma vai BB krēma) ir pārsteidzoša, jo tas dod jums līdzenu ādas krāsu, uzlabotu pārklājumu un parasti uz ilgāku laiku, tāpēc nav nepieciešams pārāk daudz piekrāsojumu.

Tomēr pārāk daudz tonālā krēma var novest pie “saķeršanās” vai grumbu veidošanās, izdalot visas nepareizās vietas. Lai no tā izvairītos, sagatavojiet savu ādu ar eļļas vai mitrinoša krēma palīdzību, pēc tam uzlieciet nelielu tonāla krēma daudzumu uz plaukstas virspuses un uzlieciet uz sejas ar mitru sūkli, lai neuzliktu pārāk daudz. Kad runa ir par toņa izvēli, atcerieties, ka vēlaties uzlabot savu dabisko ādas toni, nemainot to pilnībā, izvēlieties krāsu, kas papildinās jūsu sākotnējo sejas krāsu.

2. Pārāk daudz bronzeru / vaigu sārtumu

Bronzers un vaigu sārtums var kā uzlabot, tā arī sabojāt jūsu grimu. Kamēr jums trūkst sejas ādas krāsas, viena nepareiza otas plauksta var beigties ar asarām. Ja izmantojiet pūderi, paņemiet otu un uzmanīgi uzlieciet to uz sejas. Es ieteiktu izmantot šķidrus bronzatorus, jo tie rada visdabiskāko gaismas efektu, labi iekļaujoties ādas tonī.

3. Svītrains iedegums

Svītrains iedegums

No svītrainajām kājām līdz plankumainajiem ceļiem un nebeidzamajām apelsīna niansēm. Nav nekā sliktāka par sliktu iedegumu. Neatkarīgi no tā, vai jūs dodaties uz salonu vai darat to mājās, ir svarīgi to uzklāt pareizi. Jūs varat veikt nelielu testu, lai pārliecinātos, ka esat apmierināta ar krāsu, un izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem jūsu pasākuma dienā.

Pirmais solis uz saules iedeguma sasniegšanu ir ādas pīlings pirms 8 stundām un nevēlamu matu epilācija. Izvairieties no pieguļošo drēbju valkāšanas pēc tam, kad esat uzklājusi iedegumu, brīvas bikses un sandales ir labākie varianti, nav pieļaujamas zeķes vai sporta kurpes. Lai iegūtu maksimālu iedeguma efektu, uzklājiet iedegumu pakāpeniski, kad mitrinājat ādu pēc dušas.

4.Sausās lūpas

Nav nekā sliktāka par lūpu krāsu uzklāšanas uz sausām, saplaisājušajām lūpām, tāpēc parūpējieties par tām pirs jūsu lielā pasākuma. Izmantojiet lūpu balzamu katru dienu, lai tās būtu mīkstas un elastīgas.

Ja jūs ciešat no iekaisušām, saplaisājušām lūpām, tad uz dažām minūtēm dienā uzlieciet uz tām smalku gurķa šķēlīti. Ja jūsu īpašā gadījuma dienā jūs atradīsiet sauso ādu pēdējā brīdī, rūpīgi izmantojiet tīru, mīksto zobu suku, saķemmējiet mirušo ādu uz priekšu un atpakaļ un nospodriniet lūpas.

Mana skrubja recepte ir ļoti efektīva un maiga. Vislabākā ziņa ir tāda, ka jūs varat to izdarīt mājās mazāk par piecām minūtēm. Sajauciet nedaudz brūnu cukurua, kokosriekstu eļļas, medus un ūdens mazā podiņā, un jūs saņemsiet dabisku mājas lūpu skrubi. Atvadieties no sausām lūpām uz visiem laikiem!

5. Mākslīgas skropstas, kuras atlīmēsies

Mēs visi ilgojamies pēc lieliskām, kuplām skropstām. Mākslīgas skropstas var būt ļoti glumūras un likt jums justies kā īstai skaistuma karalienei, bet šī tēla pilnveidošanai nepieciešama pacietība un prakse!

Tā nav laba ideja, lai izmēģinātu to pirmo reizi jūsu pasākuma naktī. Lai izvairītos no drāmas, atsakieties no mākslīgām skropstām un ieguldiet labā skropstu tušā, izmantojot vecmodīgu (bet uzticamu) pieņemšanu - skropstu cirtotājs. Uzlieciet dažus tušas slāņus dramatiskajam skatienam, tikai neaizmirstiet noslaucīt tušas pārpalikumus pirms uzklāšanas.

Mākslīgas skropstas

6.Pārāk stingras cirtas

Jūs gribējāt garas, elastīgas cirtas, bet tā vietā jūs atgriezāties mājās no friziera ar šausmīgām “pārāk stingrām cirtām”, ar ko pietiktu, lai liktu sievietei raudāt. Neuztraucieties, tas ir viegli uzlabojams.

Stilīgam, viļņainam tēlam izmantojiet vidēja izmēra matu suku, lai rūpīgi novilktu katru cirtu, izmantojot fēnu, lai mīkstinātu izskatu. Izmantojiet vieglu matu spreju, lai noturētu tās uz vietas. Ja plānojat veikt mājas frizēšanu patstāvīgi, sāciet praktizēties 2-4 nedēļas pirms tam, un jūs kļūsiet par meistaru, kad lieta nonāks līdz ideālo matu cirtu radīšanai!

Pēdējie akcenti

Pēdējie akcenti

Sen pagājuši tie laiki, kad jums vajadzēja pieskaņot auskarus kaklarotuai vai pat apaviem, bet svarīgi pievērst uzmanību aksesuāriem, lai tie harmoniski pabeigtu jūsu tēlu. Mana māsa bija ģērbusies klasiskajā kleitā bez lencēm, elegantā, melnā kleitā pilnā augumā. Viņa izskatījās gandrīz ideāli, bet viņas nolēma papildināt tēlu ar čokeru. Tā vietā labāk izvēlēties elegantus juvelierizstrādājumus, kas ir ārpus laika, un tiem nav jābūt pilnīgi jauniem.

Paskatieties jūsu mammas dārglietu lādītē, jūs nekad nezināt, kādus skaistumus jūs varat atrast! Sajauciet un apvienojiet vecmammas dzimtas relikvijas ar saviem jaunajiem iemīļotajiem auskariem lai izveidotu unikālu, individuālo pieeju! Tas var šķist acīmredzams, bet jums nav jāvalkā pulksteņi, tā vietā izvēlieties žilbinošu aproci.

Rokassomiņas kontrolsaraksts

Tavi draugi ir ieradušies, bet tava mamma ir aizņemta ar obligātas neērtas fotosesijas organizēšanu zālē. Mašīna gaida, un jūs grasāties izlēkt pa priekšējām durvīm, bet pirms aiziešanas pārliecinieties, vai esat iepriekš sagatavojušas somiņu, lai neaizmirstu nevienu no jūsu pirmās nepieciešamības lietām. Vārds “nepieciešamais” ir galvenais šeit, jo diezvai jūs gribēsiet valkāt lielu somu visu nakti!

  • Ielūgums / biļetes
  • Bankas karte / skaidra nauda
  • Telefons
  • Lūpu krāsa (ilgnotūrīga)
  • Plaksteris
  • Smaržas
  • Matu saspraudes
  • СSalvetes / košļājamā gumija
  • Sejas pūderis

Ieeja uz pasākumu

Ieeja uz pasākumu

Neatkarīgi no tā, kā jūs plānojat ienākt, ir svarīgi atrast līdzsvaru starp mulsinoši agri un moderni vēlu. Neviens negrib būt pirmais uz deju laukuma, bet manam skolas izlaidumam mēs visu esam izdarījuši nepareizi. Mēs nolīgām Hammeru (toreiz tas bija forši), un mūsu šoferis nokavēja par stundu. Mēs bijām pēdējie viesi, tāpēc neviens neredzēja mūsu pasakaino ierašanos, jo visi jau bija iekšā. Lieki teikt, ka mēs esam izlaiduši šampanieti un kanapē pēc ierašanās.

Atskatoties uz maniem skolas gadiem, grūti nesajust nostalģiskas domas par mīlestību, dzīvi un draudzību visos šajos gados! Tas ir aizraujošs laiks, kurā ietilpst iemīlēti pusaudži, neveiklas dejas un mājiens uz pusaudžu dumpi.

Iespējams, pirmām kārtām šie svētki ir viss par kleitu. Ar laiku dažas atmiņas un detaļas var pazust, bet jūs nekad neaizmirsīsiet kleitu, ko nēsājāt, un cik neticami jūs tajā jūtāties! Mūsu rokasgrāmatā mēs pavadīsim jūs cauri visam, kas jāzina, lai kļūtu par labāko šajos svētkos. Tāpēc izvelciet sarkano celiņu un klausiet mūziku, Jūs gaida panākumi!