Mode

10 padomi, kā izvietot apģērbus mazā skapī
Ikviens, kas dzīvo un elpo ar modi, pateiks, ka sapņo par veselu garderobes istabu, kurā var izvietot visus savus pasakainus tērpus. Realitātē viss izskatās mazliet citādāk...
lasīt tālāk
Stilīga somiņa – elegants aksesuārs vai modes tendence?
Kad atnāk vasara, lielākā daļa sieviešu dažreiz sāk krist panikā, mēģinot atrast un izvēlēties piemērotākās un ērtākās drēbes un aksesuārus, ko var nēsāt visur un visos gadījumos.
lasīt tālāk
Kleitas – pasakainie dizaineru jaunumi pavasaris 2019
Jaungada brīvdienas ir beigušās, atkaļ ir jāiet uz skolu vai uz darbu, bet vasaras brīvdienas un atvaļinājums šķiet vēl visai tālu. Pavasaris ir gandrīz šeit, un līdz ar to atnāk patīkami gada notikumi, tostarp Valentīndiena, Starptautiskā sieviešu diena un citi.
lasīt tālāk
10 stila tendences 2019.gada sākumā
Jaunais gads iestājas un ir pienācis laiks pārmaiņām. Kāpēc gan nepamainīt savu stilu kopā ar saviem mērķiem un ambīcijām 2019. gadā? Stils ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā mainīt savu dzīvi.
lasīt tālāk
50 rudens stila tendences
Galvenā modes tendence rudens ziemas sezonā 2018 ir dzīvnieku prints: leopards, tīģeris, zebra. Tā ir ideāla izvēle modernai sievietei.
lasīt tālāk
Bāzes garderobes izveidošana: baltā blūze
Situācija pazīstama visām sievietēm – pilns skapis, bet nav ko vilkt! Kā tā sanāk, ka katru reizi iepērkoties mēs izvēlamies skaistas stilīgas lietas, kuras grūti kombinēt ar pārējam lietām mūsu garderobē? Lieta ir tāda, ka izvēloties visas šīs garderobes kolekcijas pērles mēs pavisam maz pieveršam uzmanības tā saucamājiem bāzes apģērbiem.
lasīt tālāk
Adīto izstrādājumu apkope
Adītie apģērbi prasa īpašu attieksmi neatkarīgi no tā, no kādas dzijas tas ir ražots. Lai adījums saglabātu formu un ralstu, jāievēro daži noteikumi.
lasīt tālāk
Ar ko papildināt garderobi
Aukstais sezons ir klāt un daudzas no mums skatoties uz savu garderobi domā, ko vilkt ziemā un ar ko to nesāt. Katrā modes sezonā ir must-have apģērbi, kuriem jābūt katras sievietes skapī. Tās ir bāzes lietas, no kurām izveido modernus tēlus. Ziemā tās ir siltas, omulīgas un stilīgas lietas. Šeit ir saraksts no 5 tērpiem, kuri būs noderīgi prakstiski jebkurā situācijā!
lasīt tālāk
Modes tendence: Volāni
Šajā sezonā volāni ir viena no karstākām modes tendencēm. Tie rotā ne tikai kleitas un svārkus, bet arī džemperus, blūzes, bikses un pat aksesuārus. Volāni var būt dažādā lielumā un daudzumā, tie var izvietoties vertikāli, horizontāli, vienā vai vairākās kārtās. Izvēloties apģērbus ar volāniem jāņēm vērā sava stila un vecuma īpatnības. Volāni apģērbā piešķir tēlam vieglumu, sievišķīgu un romantisku izskatu. Tas ir lielisks veids kā atsvaidzināt savu garderobi. Skatamies un iedvesmojamies!
lasīt tālāk

Parādīts 1 līdz 9 no 9 (lappuses: 1)