Makijāžas idejas ballītei pie baseina vai pludmalē

Makijāžs vasaras stilā

Makijāžas izveidošana vasaras stilā var būt diezgan sarežģīta. Šķiet, ka pat vispieredzējušākie no mums, kas labi orientējas kosmētikas produktos, joprojām saskaras ar dilemmu “kāds produkts ir vislabākais” sezonu mijā. Pāreja no ļoti auksta klimata uz ekstrēmo karstumu un mitrumu nozīmē, ka lielākajai daļai mūsu kosmētikas ir jābūt pilnīgā kārtībā.

Kamēr lielākajai daļai no mums ir viens kosmētikas komplekts ziemai, bet otrs – vasarai, gadiem ilgi, parādās lielas un labākas lietas, kurām ir jābūt mūsu kosmētikas makā. Jo ideālā ballītē pie baseina vasaras grims ir tikpat svarīgs kā pats tērps.

Tāpēc, lai padarītu jūsu dzīvi mazliet vienkāršāku, mēs izveidojām 5 labākās vasaras grima idejas ballītei pie baseina, kas palīdzēs palikt neatvairāmai visas dienas garumā.

Makijāžā totālā nude stilā

Makijāžā totālā nude stilā

Izdariet to vienkārši ar vieglu makijāžu nude stilā. Izmantojiet BB krēmu gludai, zīdainai, viegli uzlikamai pamatnei. Nevajag neko citu kā vien ātri pieskarties ar ūdensizturīgu skropstu tušu, krāsaina lūpu spīduma pilienu un, iespējams, mazliet bronzera dabīgā tonī uz vaigiem, un jūs esat gatavi doties un ballīti.

Ļaujiet savai dabiskajai sejas krāsai starot, atradiet iedvesmu no meitenēm sērfotājām ar viņu ideālo, ar sauli noskūpstītu sejas krāsu. Vasaras grims ir gatavs ballītei pie baseina tikai pēc pāris vienkāršiem soļiem.

Krāsains acu laineris

Krāsains acu laineris

Saglabājot svaigu izskatu ar pamatni nude stilā, pievienojiet interesantu akcentu ar plānām krāsainām līnijām uz plakstiņiem. Neatkarīgi vai tā ir acu laineris vai acu ēnas, izvēlieties mīkstāku paleti, kas labi izskatīsies ar jūsu ādas toni.

Tumšākai ādas krāsai izvēlieties gaišāku krāsu spektru: padomājiet par dzelteniem, zaļiem un spilgti oranžiem toņiem. Savukārt gaišākām ādas toņiem izvēlieties purpurkrāsas, zilus un pat drosmīgākus rozā krāsas toņus. Ja izvēlēsieties šo jaunu vasaras grima tendenci, jums būs iemesls lepnumam ballītē pie baseina.

Pievienojam nedaudz spīduma

Pievienojam nedaudz spīduma

Nebaidieties izmantot to pašu spīdumu, ko izmantojat lūpām, hailaitera vai pat acu ēnu vietā. Saule atstarosies no tā labāk, un visa seja izskatīsies svaiga un starojoša, nevis spīdoša. Uzlieciet to uz acs kaktiņiem un C burta formā uz deniņiem ap uzacīm.

Ticiet mums, nedaudz “mākslīgām” mirdzumam var būt liela nozīme!

Padaram tēlu noslēpumainu

Padaram tēlu noslēpumainu

Tumšās lūpas ir domātas ne tikai vēsiem ziemas mēnešim. Paņemiet nedaudz iedvesmas no rudens un ziemas makijāžas un izmantojiet to ballītei pie baseina. Ticiet mums, kad mēs sakām, ka tā būs jūsu jaunā labākā tendence vasaras makijāžā.

Vislabākais veids, kā pasniegt tumšu lūpu krāsu vasarā, ir saglabāt pārējas sejas tīrību un vienkāršību. Izmantojiet līdzīgas idejas no tā, ko mēs pieminējām iepriekš mūsu padomos. Neliels skopstu tuša daudzums, bronzeris un pamatne ir tieši tas, kas ir vajadzīgs. Izvēlieties tumši brūnas, tumši violetas un piesātinātas sarkanas krāsas ar brūniem apakštoņiem.

Vaigu sārtums

dabiskais mirdzums

Jūs varat iegūt burvīgu rozā krāsas sārtumu bez īpašas piepūles. Ideāli iedegušai ādai piemīt šis dabiskais mirdzums, kuru visi apskauž. Un mums ir neliels ideāls triks priekš jums.

Papildus jūsu makijāžās pamatnei tas ļaus rozā vaigu sārtumam viegli un vienkārši izdalīties uz jūsu sejas. Mūsu galvenais padoms ir izmantot gaiši sārtu toņu kombināciju, kā arī persiku un oranžu toņus jūsu sārtumos vai bronzeros. Kā alternatīvu izmantojiet divas paletes un kombinējiet tās uzklāšanas procesā. Uzklājiet vaigu sārtumu ar lielu otu uz vaigu kauliem virzoties uz augšu pie deniņiem, ar viegliem pieskārieniem, jo neviens nevēlas redzēt divas sārtas svītras savā sejā.

ballīte pie baseina

Vasaras majijāža ballītei pie baseina ir gatava – tagad apsēdieties, atslābinieties un baudiet savu kokteili!