Ko vilkt uz teātri?

Bija laiks, kad teātra apmeklējums skaitījas par lielu notikumu, un cilvēki bija sajūsmā domājot par grezniem vakara tērpiem un lieliskiem satīna cimdiem, kurus nesāja no pirkstu galiem līdz elkonim.

Doties uz teātri bija kā Oskara ceremonijas apmeklēšana! Visam bija jābūt pārdomātam un nevainojami sakombinētam. Modes tēlam bija izšķiroša nozīme, jo teātris bija tā vieta, kur jūs varēja redzēt, un tas faktiski varēja Jūs izcelt savu socialo vienaudžu starpā.

Apmeklējot teātri, tika uzskatīts, ka noteiktā tērpa izvēle atspoguļo mīlestību pret mākslu un to izpratni, un tādējādi papildinās teātra formālo atmosfēru! Modes izpausme teātrī simbolizēja klasi un eleganci, kas rādīja, ka jūs saprotat un novērtējāt izrādi.

teatris

Mūsdienās teātris ir kļuvis pieejamāks ikdienas fašionistei. Ar to mēs domājam sievieti, kas mīl pieguļošus džinsus, skaistus sniega baltus svārkus un skaisti pieskaņotu žaketi.

Lai gan mēs esam pilnībā par to, lai komforta filozofija spēlētu galveno lomu, mums ir jāatzīmē, ka lielā vērtība, ko rādīja vecas skolas teātra mode, diemžēl zaudēju savu būtību! Protams, mēs visi esam ļoti aizņemti, un mūsdienīgā mode mums piedāvā ērtus un komfortablus apģērbus. Tomēr mums ir jāuzdod sev jautājums: vai tērpa un moderna tēla detaļu sagatavošana nav tieši tas, kas padara teātri vēl aizraujošāku?

Izsmalcinātas drēbes teātrim - tas ir kā popkorns filmai - absolūta nepieciešamība! Ir kauns redzēt, kā gadu gaitā tās nozīme samazinās, un šķiet, ka tām izmisīgi ir nepieciešama atdzimšana! Ironija ir tā, ka šodien, ja jūs ieradīsieties teātrī nedaudz „uzpostījies”, jūs uzskatīs par dīvainu, jo pārāk daudz cenšaties.

Neatkarīgi no tā, ko jūs nolemat vilkt uz teātri, nebaidieties uzpostīties. Nesājiet to, kas liek jums justies labi, baudīt mākslu, un palutināt sevi ar iemīļotām skatuves izrādēm.

Lai padarītu tērpu mazliet reālistiskāku saskaņā ar mūsdienu modes tendencēm, sievietēm jāizvēlas eleganta kokteiļkleita vai īpaši izvēlēts kostīms ar biksēm, lai panāktu pilnīgu līdzsvaru pusformālajā tērpā, un, iespējams, papildu vieglam glamūram, mēģiniet pievienot mākslīgās kažokādas bolero jūsu tēlā.

Tāpēc izskatīsim apģērbu variantus, pateicoties kuriem jūs jutīsieties kā izrādes zvaigzne nākamajā teātrālajā pasākumā.

Lietišķa sieviete

Pagarinātai žaketei ir lielisks pusformāls izskats, ko varat izmēģināt nākamajā teātra pasākumā. Šis modes tēls ir lielisks risinājums lietišķajam vakara apģērbam, kas ideāli piemērots pasākumam nedēļas vidū pēc darba. Tā ir viegli nēsājama pieguļoša silueta forma, kas sniedz jums modernu un vienlaikus ērtu stilu. Papildiniet savu tēlu ar spilgti sarkanu lūpu krāsu un zelta rotājumiem.

Sieviešu žakete oversize klasiskā krāsā Tumši zila satīna vakarsomiņa klačs ar zelta dekoru Gara žakete ar divām pogu rindām un V izgriezumu

Ekrāna zvaigzne

Džūlija Robertsa kļuva par elegances iemiesojumu populārajā filmā "Jaukā sieviete". Spoža skaistule parādīja, kā ģerb viņu skaistā sarkanā kleitā ar atkailinātiem pleciem. Kurš būtu domājis, ka 28 gadus vēlāk tā kļūs par vienu no ikoniskajām kleitām, kas kādreiz ir nēsātas uz ekrāna.

Šeit redzamā kleita bija apģerbta Džūlijai filmā teātra apmeklējumam. Padariet to par īstu pasaku, papildinot savu tēlu ar kaklarotu, kas ir izrotāta ar dārgakmeņiem.

kleita no filma jaukā sieviete

Spīdīga kleita

Vai nebaidieties būt uzmanības centrā? Tad izcelieties ar iespaidīgu midi kleitu ar fliteriem. Teātrī nekas nav labāks par spīdumiem un dārglietām, tāpēc nekautrējieties un izvēlieties nedaudz stiepjošu oderējumu, lai nodrošinātu komfortu un kustības brīvumu.

Lai pabeigtu šo pievilcīgo Holivudas šarma stilu, pievienojiet tēlam baltu mākslīgās kažokādas bolero un mīkstus teksturētus viļņus matos. Uztaisiet vienkāršu makijāžu, ar spīdīgu lūpu krāsu un nedaudz bronzera uz vaigiem.

Spīdīga vakarkleita uz viena pleca ar banti sudraba krāsā Spīdīga vakarkleita ar jostu

Drāmas karaliene

Dramatiska un viegla stila izveidošanai izvēlieties lielisku kleitu ar volāniem. Paceliet to līdz jaunam līmenim ar bagātīgu krāsu, piemēram, sinepju dzeltenā krāsā, un panākumi jums ir garantēti.

Lai nedaudz mīkstinātu tēlu, pievienojiet savam stilam ziedu notis. Lielas kuplas piedurknes un daudzslāņu malas noteikti būs modernas un labi izskatīsies. Lai pabeigtu šo brīnišķīgo tēlu, pievienojiet samta kurpes uz platformas un zelta akcentus.

Teātra etiķete

Teātra etiķete

Ko drīkst

  • Apsveriet laika / telpas temperatūru. Vienmēr ņemiet līdzi kaut ko uz pleciem, jo nekas nav sliktāks par aukstuma sajūtu ilgāk par stundu vai divām (piemēram, bolero vai pat neliela šalle).
  • Nenokāvējiet. Izvairieties no kauna meklēt savu vietu, kad izrāde ir jau ir sākusies. Ja izrāde sākas plkst 8 vakarā, tad Jūsu mērķis ir būt tur 7:30 un dot sev pietiekami daudz laika, lai aizietu uz tualeti un atrastu savu vietu.
  • Ieslēdziet tālruņa režīmu bez skaņas!

Ko nedrīkst

  • Aizsegt skatu cilvēkam, kas sež aiz Jums ar sarežģītu frizūru ar lielām bantīm vai milzīgu cepuri.
  • Valkāt pludmales čības. Ievērojiet teātra etiķeti un ģerbjieties atbilstoši standartam.
  • Gulēt! Papildus tam, ka tas ir neticami rupji, pēdējā lieta, ko jūs vēlaties izdarīt, ir kļūt smieklīgam, ja sākstiet skaļi krākt. Ja jūs jūtaties mazliet noguris, izdzeriet tasi kafijas pirms izrādes lai neaizmigtu (vai kaut ko citu, kas palīdz).
  • Rakstīt teksta īsziņas izrādes laikā, pat tad, ja skaņa ir izslēgta. Visticamāk, jūsu tālruņa gaisma traucēs cilvēkam, kas sēž jums blakus.
  • Fotografēt. Lai gan Jums var rasties kārdinājums ievietot bildi sociālajā tīklā, fotogrāfijas, visticamāk, nav atļautas, un jūsu spilgta zibspuldze var rādīt daudz problēmu.