Kleitas – pasakainie dizaineru jaunumi pavasaris 2019

Jaungada brīvdienas ir beigušās, atkaļ ir jāiet uz skolu vai uz darbu, bet vasaras brīvdienas un atvaļinājums šķiet vēl visai tālu. Pavasaris ir gandrīz šeit, un līdz ar to atnāk patīkami gada notikumi, tostarp Valentīndiena, Starptautiskā sieviešu diena un citi.

Tagad ir pienācis laiks padomāt par to, ko valkāt uz svētku pasākumiem šajā pavasarī. Mēs neatpaliekam no sezonas galvenajām modes tendencēm. Kā vienmēr, dažas krāsas, silueti un audumi izceļas kā pastāvīga tēma starp pasaules vadošajiem modes namiem. Ja Tu vēlies palikt moderna formālajās drēbēs šajā pavasarī, Tu vari izvēlēties jebkuru stilu un strādāt ar to, lai ģērbties jebkuram pasākumam, kuru vēlies apmeklēt.

80-tie ir atpakaļ

Ja Tu pieder paaudzei, kas pārdzīvoja 1980. gadus, tad Tu atceries to laiku kā desmitgadi, kad glamūrs tika iemiesots dramatiskos siluetos, lielos plecu spilventiņos un spīdīgos audumos. Neatkarīgi no tā, vai tās ir kuplas piedurknes, fliteri vai dzīvnieku printi, viss kas saitīts ar 80. gadu modi bija ārpus robežām. Daudzas no šīm tendencēm ir atgriezušās, un jaunās paaudzes fašionistēm ir iespēja piedzīvot spožumu, ko mēs visi mīlējām. Nobriedušākas sievietes var atlkal piedzīvot savas slavenās dienas, kad mēs sveicinām šo sprādzienu no pagātnes.

Tā ir melnā kleita ), kas atkārto dramatisko siluetu, ko mēs iemīlējām 80. gados, ar milzīgu, kuplu un asimetrisku piedurkni, kas sašaurina plaukstās. Dzīvnieku prints ir vēl viens paņemiens, kā iekustināt 80. gadu atmosfēru, piemēram, kleita ar leoparda printu.

Kleitas – pasakainie dizainieru jaunumi Kleitas – pasakainie dizainieru jaunumi Kleitas – pasakainie dizainieru jaunumi

Krāsa ir viss!

Modes tendenču novērotāji prognozēja, ka šajā pavasarī drosmīgās krāsas būs galvenā tēma. Ja Tu esi košāku krāsu hromatiskās gammas diapazonu pielūdzēja, šajā sezonā Tev ir paveicies, jo tādas krāsas, kā, piemēram, sarkanā, ultravioletā, purpura, karija dzeltenā un sarkanbrūnā krāsā būs trendā.

Pievērsiet uzmanību arī dabā sastopamajiem bagātīgajiem toņiem šajā sezonā. Pavasara paletē ir daudz ļoti skaistu krāsu.

Neatkarīgi no tā, vai tā ir sarkana vakarkleita iedvesmojumam vai pārsteidzoša zaļa kleita, kas atbilst zaļajai Petone Quetzal Green - krāsai, kas iezīmēta kā viena no karstākajām krāsām šajā sezonā, spilgti dzeltena, ko sauc par Vogue karija dzelteno, un Pantone - ceilonas dzeltens, arī ir krāsas, kurām ir vērts pievērst uzmanību.

Kleita ar volānu priekšā un paplašinātām piedurknēm Stīlīga rakstaina kleita ar volāniem un V izgriezumu Stilīga rakstaina kleita oversize ar volāniem

Pieticība rotā

Tā kā dienas vēl joprojām neiepriecinā mūs ar siltumu, ir dabiski, ka pieticīgākas drēbes ir viena no tendencēm, kas izceļas šajā pavasarī. Augsti izgriezumi, maksi garums un garas piedurknes padara to par modernu un vienlaikus praktisku. Milzīga formālo apģērbu izvēle šo stila iedvesmu interpretē ar eleganci un grāciju. Pieticīgām dāmām ir pamatots iemesls, lai atzīmētu šo īpašu modes tendenci.

Metālizēti un spīdīgi audumi

Spīdums ir šis sezonas tendence. Tāpēc ir pienācis laiks doties uz pilsētu pēc spīdumiem, fliteriem un aplikācijām. Šī īsā kokteiļkleita sacenšas ar pašu disko bumbu par žilbinošu mirdzumu. Tajā pašā laikā, tāpat kā spīdīgā vakarkleitā no galvas līdz kājām vai žilbinošā melnā vakaratērtpā, Tu nevienu neatstāsi vienaldzīgu. Nevienam nav vajadzīgs attaisnojums, lai valkāt fliterus un spīdīgus pērļu izstrādājumus, bet šis pavasaris nozīmē, ka Tu vari izbaudīt savu mīlestību par mirdzošām kleitām kā nekad agrāk.

Spīdīga vakarkleita ar vienu piedurkni Vakarkleita ar spīguļiem bez piedurknēm Spīdīga vakarkleita uz viena pleca ar banti zelta krāsā

Drosmīgi svītraini audumi

Svītras ir viena no galvenajām audumu tendencēm šajā sezonā. Lai izveidotu kleitas ar ļoti iespaidīgu un interesantu dizainu, tiek izmantoti dažādi svītru kombinācijas varianti.

Atrodiet ideālas pavasara kleitas Azura.lv

Kad Jūs noteiksiet savu garderobi gaidāmajai oficiālajai sezonai, šī pavasara modes tendences dod iespēju paspēlēt ar daudziem jautriem elementiem, sākot no 1980. gadu stila līdz drosmīgām krāsām un spīdīgiem audumiem. Šeit var eksperimentēt. Modernu apģērbu veikals Azura piedāvā jums plašu izvēli sākot no augstas klases itāļu dizaineru kleitām līdz ikdienas kleitām.

Apskatiet mūsu vakara un kokteiļu apģērbu kolekciju, izmantojot mūsu tīmekļa vietnes smart filtrus, lai precizētu savu izvēli un koncentrētos uz perfekta tērpa priekš Jums.