Stila noslēpumi: Kā izvēlēties klača somu savam modes tēlam?

klači

Klači ir mūsu dzīves neatņemama sastāvdaļa, jo tiem vienmēr izdodas piešķirt ideālu beigu akcentu jebkuram tēlam! Lai gan tie šķiet piemēroti jebkurai krāsu kombinācijai, ir noteiktas lietas, kurām jāpievērš uzmanība. Tāpēc mēs uzskatām par svarīgu prezentēt īsu rokasgrāmatu, kas palīdzēs izvēlēties klaču jūsu apģērbam. Nu, uz priekšu!

Mūžīgā klasika

Vienkrāsaina gluda klača izvēle var būt labākais risinājums, ja vēlaties radīt garantēti stilīgu tēlu. Turklāt viena no mūsu iemīļotāko klatču labākajām īpašībām ir viņu universalitāte, jo tās var darboties gan ar ikdienas, gan ar formālu tēlu.

Tāpēc, lai saglabātu atturīgu vienkāršību, varat izvēlēties gludu ādas dizainu neitrālā krāsā, piemēram, bēškrāsas, melnajā vai baltajā, kamēr vēl dramatiskākam efektam vislabāk būtu izvēlēties klaču ar papildu detaļām!

gluds ādas dizaina neitrālā krāsā klačs gluds ādas dizaina neitrālā krāsā klačs gluds ādas dizaina neitrālā krāsā klačs

Liels stilīgs klačs – aploksne

Ja vēlaties izveidot abstraktu tēlu, kas viegli piesaistīs vispārēju uzmanību, tad klačs aploksnes stilā būs labākā izvēle. Turklāt, ja vēlaties panākt lielāku efektu, tad negabarīta klačs spilgtā krāsā kļūs par ideālu variantu!

Tādā veidā, ja tie ir koši sarkani, oranži, dzelteni vai metāla toņi, efektīgs izskats un vispārīga uzmanība jums garantēta.

Liela klača soma brūnā krāsā ar plecu siksnu Lakādas klača soma bordo krāsā Kompakta rozā plecu somiņa ar kēdīti

Klačs ar ķēdīti

Lieliska alternatīva kokteiļa vai vakara tēlam! Tomēr ir divi momenti, kas jums ir jāņem vērā, lai pareizi nēsātu klačus ar ķēdīti.

Pirmkārt, tas ir izmērs. Ja vēlaties pievienot stilīgu akcentu savam tēlam ar stilīgas somas palīdzību, jums jāpārliecinās, ka izvēlējaties mazāku variantu.

Vēl viena lieta, kurā jums jābūt pārliecinātai, ir siksnas garums un smalkums, jo klačs ar īso un rupjo ķēdītes rokturi var sabojāt jūsu izskatu.

Melna klača soma ar dekoru zeltā krāsā klača soma ar dekoru Plecu somiņa klačs ar multi krāsas spīdumiem

Pasakains mini klačs

Vismodernākā izvēle no visiem variantiem līdz šim! Pasakains mini-klačs, kam pamatā ir ovāla forma, ir lieliska izvēle formālam tēlam!

Jūs varat izvēlēties no dažāda veida klačiem sākot no vienkāršiem, inkrustētiem ar miniatūriem kristāliem līdz drosmīgākiem modeļiem pārdrošās krāsās un dizainā, pastāv liela klaču izvēle jebkurai gaumei.

Tāpēc nesteidzieties, lai zvēlētos pareizo variantu un radītu īstu tēlu sarkanajam paklājam, kas kārtējo reizi apstiprinās jūsu augstās modes sajūtu!

Satīna vakarsoma klačs ar noņemamu ķedīti bēšā Melna klača somiņa ar spīdumiem Sarkana satīna klača soma