Kardigāni

Adīts kardīgāns ar apjomīgām piedurknēm
-39%
Made in Italy

Adīts kardīgāns ar apjomīgām piedurknēm

Adīts kardīgāns ar apjomīgām piedurknēm.Universāls izmērs, piemērots S, M, L, XL. Ražots Itālijā.Materiāls: 100% akrīls. ..

21.99 € 35.99 €

Stilīgs rupja adījuma kardigāns ar garām piedurknēm
-46%

Stilīgs rupja adījuma kardigāns ar garām piedurk...

Stilīgs rupja adījuma kardigāns ar garām piedurknēmSilts patīkams materiāls.Universāls izmērs, piemērots M, L, XL.Mērījumi (viena puse):Platums zem padusēm: 41 cmPiedurknes garums no paduses:..

18.99 € 35.00 €

Stilīgs garš svītrains kardigāns ar kabatām
-43%

Stilīgs garš svītrains kardigāns ar kabatām...

Stilīgs garš svītrains kardigāns ar kabatām.Universāls izmērs, piemērots M, L, XL, XXLMateriāls: 60% akrīls, 40% viskoze.Mērījumi (viena puse):Platums zem padusēm 47 cmPiedurknes garums no pl..

22.99 € 40.00 €

Garš rupja adījuma kardīgāns
-48%

Garš rupja adījuma kardīgāns

Garš rupja adījuma kardīgāns.Silts un patīkams audums.Universāls izmērs, piemērots M, L, XL.Mērījumi (viena puse):Platums zem padusēm: 58 cmPiedurknes garums no paduses: 40 cmKopējais garums:..

20.99 € 40.00 €

Stilīgs vilnas kardigāns ar šņorējumu uz muguras
-53%

Stilīgs vilnas kardigāns ar šņorējumu uz muguras...

Stilīgs vilnas kardigāns ar šņorējumu uz muguras.Universāls izmērs, piemērots S, M, L, XL.Materiāls: 65% vilna, 35% akrīls.Modeles garums 170cm, nesā izmēru S. Bildē prezentē izmēru Uni. ..

21.99 € 46.93 €

Rūtains pončo bez piedurknēm ar bārkstīm
-58%
Made in Italy

Rūtains pončo bez piedurknēm ar bārkstīm

Rūtains pončo bez piedurknēm ar bārkstīm.Universāls izmērs, piemērots S-3XL. Ražots Itālijā.Materiāls: 100% akrīls...

19.99 € 47.19 €

Kardigāns ar lielu apkakli, jostu un kabatām
-54%
Made in Italy

Kardigāns ar lielu apkakli, jostu un kabatām

Kardigāns ar lielu apkakli, jostu un kabatām.Universāls izmērs, piemērots S, M, L, XL. Ražots Itālijā.Materiāls: 95% kokvilna, 5% elastāns.Modeles garums 170cm, nesā izmēru S. Bildē prezentē ..

20.99 € 45.70 €

Adīts kardigāns ar atlokamām malām
-64%
Made in Italy

Adīts kardigāns ar atlokamām malām

Adīts kardigāns ar atlokamām malām.Universāls izmērs, piemērots S, M, L, XL, XXL. Ražots Itālijā.Materiāls: 100% akrīls...

16.99 € 47.19 €

Adīts kardigāns ar 3/4 piedurknēm
-53%
Made in Italy

Adīts kardigāns ar 3/4 piedurknēm

Adīts kardigāns ar 3/4 piedurknēm.Universāls izmērs, piemērots S, M, L, XL, XXL. Ražots Itālijā.Modeles garums 170cm, nesā izmēru S, bildē prezentē izmēru Uni. ..

21.99 € 46.93 €

Moderns adīts kardigāns ar rakstu oversize
-58%
Made in Italy

Moderns adīts kardigāns ar rakstu oversize

Moderns adīts kardigāns ar rakstu oversize.Universāls izmērs, piemērots S, M, L, XL, XXL. Ražots Itālijā.Materiāls: 100% akrīls...

17.99 € 42.35 €

Stilīga gara žakete midi ar kabatām
-54%
Made in Italy

Stilīga gara žakete midi ar kabatām

Stilīga gara žakete midi ar kabatām.Universāls izmērs, piemērots S, M, L, XL. Ražots Itālijā.Materiāls: 95% poliestērs, 5% elastāns.Modeles garums 170cm, nesā izmēru S. Bildē prezentē izmēru ..

24.99 € 54.34 €

Silts vilnas kardigāns ar bantīm uz kabatām
-54%

Silts vilnas kardigāns ar bantīm uz kabatām

Silts vilnas kardigāns ar bantīm uz kabatām.Materiāls: 65% vilna, 35% akrīls.Modeles garums 170cm, nesā izmēru S. Bildē prezentē izmēru S/M...

39.99 € 87.70 €

Mīksts kardigāns ar kapuci un rāvējslēdzēju
-53%
Made in Italy

Mīksts kardigāns ar kapuci un rāvējslēdzēju...

Mīksts kardigāns ar kapuci un rāvējslēdzēju. Piedurknes 7/8.Universāls izmērs, piemērots S, M, L, XL, XXL. Ražots Itālijā.Materiāls: 95% poliestērs, 5% elastāns.Modeles garums 170cm, nesā izm..

18.99 € 40.75 €

Garš kardigāns ar lielu atlokāmu apkakli un kabatām
-30%

Garš kardigāns ar lielu atlokāmu apkakli un kaba...

Garš kardigāns ar lielu atlokāmu apkakli un kabatām. Garas piedurknes.Universāls izmērs, piemērots S, M, L, XL.Materiāls: 100% akrīls.Modeles garums 170cm, nesā izmēru S. Bildē prezentē izmēr..

19.99 € 28.40 €

Garš adīts kardigāns ar kabatām un jostu
-26%

Garš adīts kardigāns ar kabatām un jostu

Garš adīts kardigāns ar kabatām un jostu.Universāls izmērs, piemērots S, M, L, XL.Modeles garums 170cm, nesā izmēru S. Bildē prezentē izmēru Uni...

19.99 € 27.17 €

Svītraina žakete ar vienu pogu priekšā
-54%
Made in Italy

Svītraina žakete ar vienu pogu priekšā

Svītraina žakete ar vienu pogu priekšā.Universāls izmērs, piemērots S, M, L. Ražots Itālijā.Materiāls: 50% poliestērs, 50% viskoze.Modeles garums 170cm, nesā izmēru S, bildē prezentē izmēru U..

24.99 € 54.34 €

Sieviešu žakete oversize klasiskā krāsā
-53%
Made in Italy

Sieviešu žakete oversize klasiskā krāsā

Sieviešu žakete oversize klasiskā krāsā. Piedurknes 7/8. Bez aizdares. Kabatu imitācija.Universāls izmērs, piemērots S, M, L, XL. Ražots Itālijā.Materiāls: 95% poliestērs, 5% elastāns.Modeles..

20.99 € 44.46 €

Gara žakete ar divām pogu rindām un V izgriezumu
-53%
Made in Italy

Gara žakete ar divām pogu rindām un V izgriezumu...

Gara žakete ar divām pogu rindām un V izgriezumu. Kabatu imitācija.Universāls izmērs, piemērots S, M, L, XL. Ražots Itālijā.Materiāls: 95% poliestērs, 5% elastāns.Modeles garums 170cm, nesā i..

27.99 € 59.28 €

Svītrains divkrāsains kardigāns ar garām piedurknēm
-53%

Svītrains divkrāsains kardigāns ar garām piedurk...

Svītrains divkrāsains kardigāns ar garām piedurknēm. Apaļš izgriezums.Stilīgs, komfortabls un ļoti moderns modelis.Materiāls: 75% akrīls, 15% poliamīds, 10% viskoze.Modeles garums 170cm, nesā..

21.99 € 46.93 €

Silts īss kardigāns ar rāvējslēdzēju un kabatām
-54%

Silts īss kardigāns ar rāvējslēdzēju un kabatām...

Silts īss kardigāns ar rāvējslēdzēju un kabatām.Materiāls: 70% viskoze, 15% poliestērs, 15% neilons.Klasisks modelis modernās krāsās. Ideāla izvēle rudens/ziemas sezonam.Modeles garums 170cm,..

25.99 € 56.81 €

Īss sieviešu kardigāns ar kabatām priekšā modernā krāsā
-54%
Made in Italy

Īss sieviešu kardigāns ar kabatām priekšā modern...

Īss sieviešu kardigāns ar kabatām priekšā modernā krāsā.Vienkāršs un elegants modelis, piemērots jebkuram stilam un gadījumam.Universāls izmērs, piemērots S, M, L, XL. Ražots Itālijā.Materiāl..

26.99 € 59.28 €

Garš adīts kardigāns ar krāsainām svītrām uz piedurknēm un kabatām
-55%
Made in Italy

Garš adīts kardigāns ar krāsainām svītrām uz pie...

Garš adīts kardigāns ar krāsainām svītrām uz piedurknēm un kabatām.Universāls izmērs, piemērots S, M, L, XL, XXL. Ražots Itālijā.Stilīgs, sits un komfortabls modelis. Ideāla izvēle rudens/zie..

29.99 € 66.70 €

Viegls adīts kardigāns ar ažura rakstu trīskrāsains
-54%
Made in Italy

Viegls adīts kardigāns ar ažura rakstu trīskrāsa...

Viegls adīts kardigāns ar ažūra rakstu trīskrāsains. Garas piedurknes. Kabatas priekšā. Universāls izmērs, piemērots S, M, L, XL, XXL. Ražots Itālijā.Materiāls: 100% akrīls.Modeles garums 170..

23.99 € 51.87 €

Viegls garš kardigāns ar spidīgu diegu un garām piedurknēm
-53%
Made in Italy

Viegls garš kardigāns ar spidīgu diegu un garām ...

Viegls garš kardigāns ar spidīgu diegu un garām piedurknēm. Kabatas priekšā.Universāls izmērs, piemērots S, M, L, XL. Ražots Itālijā.Klasisks modelis modernās krāsās. Ideāla izvēle rudens/zie..

25.99 € 55.58 €

Parādīts 1 līdz 24 no 46 (lappuses: 2)

Maz ir to, kas zina, ka savos aizsākumos kardigani bija viena no vīriešu garderobes sastāvdaļām. Šis praktiskais apģērba priekšmets savu nosaukumus ieguvis par godu lordam Kardiganam, kurš pirmais izgudrojis īpašu adītu jaku bez apkakles. Kardigans tika vilkts zem militārā mundiera karavīriem, lai nodrošinātu viņiem papildus siltumu aukstajā gadalaikā. Tas kļuva par īstu glābiņu zaldātiem un oficieriem kara laikā.

Vēlāk visiem labi pazīstamā un izcilā Koko Šanele, meklējot jaunas modes tendences sievietēm, izlēma detalizēti izpētīt vīriešu garderobi, tāpēc tagad, pateicoties viņai, sieviešu garderobes priekšmetos noteikti ir ietverts skaistums, elegance, ērtums, kā arī praktiskums. Mūsdienās ar Šaneles kundzes palīdzību kardigans kļuvis par apģērbu, ko valkā ne tikai vīrieši, bet arī sievietes.

Pašlaik kardiganu var atrast ikvienas mūsdienīgas meitenes garderobē, un tā nav sagadīšanās, jo šai universālajai lietai piemīt vairākas pozitīvas īpašības. Piemēram, kardigans būs piemērots absolūti ikvienai figūrai, jo tas nepadara apaļīgāku un ļauj noslēpt auguma trūkumus. Kardigans ir arī universāla lieta, piemērota ikvienam gadalaikam, jo to iespējams valkāt aukstā ziemas laikā zem virsdrēbēm, vai arī dodoties pastaigā vēsā vasaras vakarā.

Mūsu interneta veikalā Azura.lv Jūs varēsiet sev sameklēt jebkura modeļa, fasona, izmēru un krāsas kardiganus. Mūsu veikala kolekcijā tiek piedāvāti kardigani, kuri būs piemēroti absolūti ikvienam stilam, gan oficiālajam, gan arī ikdienas, harmoniski papildinot tēlu.

Brīva piegriezuma kardigans bez aizdares būs piemērots romantiskā stila cienītājām, kombinējot to ar pieguļošām kleitām, apspīlētiem džinsiem un dažādām vienkrāsainām blūzēm. Ieturēta stila kardigani būs piemēroti oficiālajam stilam un lieliski izskatīsies kopā ar taisniem vai klasiskiem svārkiem vai biksēm, kā arī ar ieturēta stila kreklu. Ikvienam stilam būs piemēroti kardigani, kuru garums sniedzas pāri ceļiem, tos var apvienot ar pieguļošiem džinsiem, krekliem vai bītlenēm.

Pērciet stilīgus un modernus kardiganus interneta veikala Azura.lv tiešsaistes katalogā un eksperimentējiet ar apģērba stilu katru dienu!