Ideālā dzimšanas dienas kleita: kā nekļūdīties izvēlē

kleitas dzimšanas dienai

Ideālās kleitas meklēšana dzimšanas dienai var izraisīt galvassāpes un nevajadzīgu stresu. Galu galā, Tava dzimšanas diena ir vienīgā diena gadā, kad tu vari prasīt, lai visa uzmanība tiktu veltīta tev un tikai tev vienai. Jo neatkarīgi no tā, cik gadu ir apritējuši, ikviens vēlas izskatīties un justies par visiem 100%!

Vai tā ir traka ballīte par godu astoņpadsmit gadiem vai “pasakaino 50” svinībām, šeit atradīsies kleitas visiem. Paskatieties uz mūsu “labākajām idejām dzimšanas dienai” un atrodiet sev tērpu, kas kliedz “Es izskatos un jūtos LIELISKI!”

Jauna un Jauka


18. dzimšanas dienas ballītes – lūk, kur sākas viss interesantākais! Tā ir pirmā reālā iespēja tev nodiktēt savu modes dress kodu un uzvilkt to ideālo kleitu dzimšanas dienai. Pārliecies, ka visas acis skatās tikai uz tevi, visu nakti!

Ar tādu apbrīnojamu kleitu skaitu izvēlēties ideālu kleitu var būt grūts uzdevums. Ja tu esi viesis svinībās, tev ir paveicies, izvēles varianti ir neierobežoti. Kad runa ir par ideāla tērpa atrašanu, nav nekā labāka par stilīgu un koķetu mazu kleitu, lai varētu bezrūpīgi dejot visa nakts garumā.

Ja tā ir Tava dzimšanas diena, tad viens no labākajiem veidiem, kā izcelties no pūļa, ir izvēlēties viesiem ballītes tematiku, teiksim “Melnbalto”, un kā galvenajai personai šajā ballītē uzvilkt kaut ko spilgtu un krāsainu! Neatkarīgi no tā, vai jūs izvēlējāties vienkrāsainu tērpu vai drosmīgu un skaistu rakstu, izdomājiet jebko, bet tai jābūt kleitai, kas atšķiras no jūsu viesu tērpiem. Šis mazais triks garantē, ka visi zinās, kas ir svinības vaininieks!

Labākās kleitu idejas dzimšanas dienai

Tumši sarkana kleita ar kupliem mežģīņu svārkiem Grezna tumši zila vakarkleita ar kupliem svārkiem Eleganta melna vakarkleita ar mežģīnēm un sirds formas dekoltē

Ja jūs esat viesis, lai gan jūs nevēlaties atvirzīt svinību vaininieku uz otro plānu, tomēr jūs arī vēlaties izskatīties pēc iespējas labāk. Galvenais ir palikt stilīgai. Nevalkājiet kleitu, kurā vienlaicīgai ir īsa, šaura, bez muguras vai ar dziļu V izgriezumu. Izvēlieties vienu “rozīnīti” un ļaujiet viņai runāt.

Ja izvēlējaties īsu kleitu vai no šifona auduma, meklējiet kleitu ar salīdzinoši augstu apkakli. Ja kleita ir gara, tad iegādājieties kaut ko vairāk “seksuālu” ar dziļu izgriezumu vai bez muguras. Atcerieties, kaut gan jūs nevēlaties pārāk izcelties, tomēr neviens nevēlas, lai fotogrāfijās atrastos nevēlamas garderobes detaļas!

Pasaka uz mūžu

Pasaka uz mūžu

Ja jūsu pusaudžu gadu ballītes ir mainījušies uz sarežģītākiem kokteiļu vakariem un stilīgiem svētkiem, nebaidieties! Tas nenozīmē, ka jums ir jāpamet modes un stila puse un jāizvēlas garlaicīgas, vienkāršas kleitas dzimšanas dienai vai bikšu uzvalkus.

Protams, šajā dzīves posmā viena no mūsu lielākajām rūpēm ir mēģinājums apģērbties atbilstoši. Bet, tā vietā, lai pieturētos “vecajās tradīcijās”, kāpēc gan neatļauties kaut ko vairāk un izvēlēties ko citu, mazliet nekaunīgu un drosmīgu šajā dzimšanas dienā? Atrodiet kleitu dzimšanas dienas svinībām, kas liks jums justies uz miljonu dolāriem.

Nepievērsiet uzmanību tiem, kuri tic vecmodīgām frāzēm par modi - piemēram, nē mini svārkiem pēc 20 vai nē gariem matiem. Īsas piedurknes pēc 50? NEKAD!

Esi drosmīga

Esi drosmīga

Padomājiet par to ķermeņa daļu, ko jūs mīlat, un atrodiet kleitu, kas rāda tieši to! Tām no mums, kurām pleci ir tādi, kas var izraisīt skaudību Andželīnai Džolijai, var izvēlēties kleitu ar atklātiem pleciem vai izmēģināt klasisko kleitu ar dekoltē un drapētiem svārkiem.

Tiem, kas mīl nedaudz vairāk aizsēgtus tērpus, bet joprojām vēlas parādīt savu jaunāko “es”, kāpēc gan neuzvilktu kombinezonu jūsu īpašajai dienai? Ir daudz stilīgu kombinezonu, kas piestāv visiem un katram, tā ir tikai komforta sajūta. Melns ir vienmēr ideāla krāsa, tas paliek stilīgs un ļauj aksesuāriem uzspēlēt īpašā veidā.

Galu galā tā ir jūsu īpašā diena, tāpēc varat darīt visu, ko vien vēlaties.