Adīto izstrādājumu apkope

Adītie apģērbi prasa īpašu attieksmi neatkarīgi no tā, no kādas dzijas tas ir ražots. Lai adījums saglabātu formu un ralstu, jāievēro daži noteikumi.

ADĪJUMU MAZGĀŠANA
Mazgājiet adītus apģērbus ar rokām (ārkārtas gadījumos izmantojiet maigu veļasmašīnas režīmu). Adījumus nedzrīkst berzt vai staipīt. Pēc mazgāšanas tikai nospiež, nevis izgriež. Adījumu mazgāšanai izmantojiet mīkstus mazgāšanas līdzekļus, jo tie ir piemēroti adījumu mazgāšanai no dabīgām šķiedrām (vilna, kokvilna, lins) un mākslīgām šķiedrām (akrils, viskoze uc). Ūdens temperatūra nedrīkst pārsniegt 30 grādus.

adīts džemperis adīta kleita

ADĪTO IZSTRĀDĀJUMU ŽAVĒŠANA
Pirms adījumu žāvēšanas tie ir jāizklāj tā, lai modelis netiktu deformēts žāvēšanas laikā. Žāvēt adītus izstrādājumus vislabāk ir uz plakanas virsmas uz frotē dvieļa. Ja izstrādājuma sastāvā ir vilna, to nevar žāvēt uz radiatora, jo tas var sabojāties. Izžāvējiet apģērbu un salieciet to skapī uz plaukta. Piekārtiem uz pakaramā var būt tikai apģerbi bez piedurknēm vai tie adījumi, kas satur kokvilnu vai linu. Izpildiet šos vienkāršos noteikumus, un Jūsu adīts džemperis ilgi Jūs iepriecinās.

adīts džemperis adīts džemperis