Dīzves stils

Top lietas nepieciešamas īsam atvaļinājumam
Nedēļas nogales modes tēla izvēle, neatkarīgi no vietas vai notikuma, vienmēr izraisa bezgalīgu sarakstu un piezīmju skaitu, lai garantētu, ka viss, kas nepieciešams, ir ņemts vērā un netiks aizmirsts.
lasīt tālāk
Ideālā dzimšanas dienas kleita: kā nekļūdīties izvēlē
Ideālās kleitas meklēšana dzimšanas dienai var izraisīt galvassāpes un nevajadzīgu stresu. Galu galā, Tava dzimšanas diena ir vienīgā diena gadā, kad tu vari prasīt, lai visa uzmanība tiktu veltīta tev un tikai tev vienai.
lasīt tālāk
Oficiālā stila rokasgrāmata skolniecēm un studentēm no AZURA.LV
Cik daudz pūļu ir vērstas uz to, lai atrastu savu ideālo izskatu kleitu, apavus, frizūru, grimu), un tas ir gandrīz vienīgais, kas apvieno katras meitenes domas. Jūs skatāties Instagramu, meklējot iedvesmu, izveidojot skices un pārdomājot savas idejas ilgu laiku.
lasīt tālāk
Stila idejas: 10 padomi kā valkāt spīdīgu kleitu
Spožums un kuplums turpina dominēt uz sarkana celiņa. Lai gan mirdzoši tērpi nav piemēroti valkāšanai birojā, Jūs varat pievienot spīdumu savam apģērbam arī piedaloties formālajos pasākumos.
lasīt tālāk
7 somu veidi, kas jāzina katrai sievietei
Daudzu dažādu somu veidu dēļ mēs vienmēr jaušamies, kuru no tām ir jāizvēlas vienam vai otram pasākumam vai gadījumam. Šis raksts jums pastāstīs par populārākajiem somu tipiem.
lasīt tālāk
Stila noslēpumi: Kā izvēlēties klača somu savam modes tēlam?
Klači ir mūsu dzīves neatņemama sastāvdaļa, jo tiem vienmēr izdodas piešķirt ideālu beigu akcentu jebkuram tēlam! Lai gan tie šķiet piemēroti jebkurai krāsu kombinācijai, ir noteiktas lietas, kurām jāpievērš uzmanība.
lasīt tālāk
6 padomi ko vilkt uz pirmo randiņu
Kad runa iet par pirmajiem randiņiem, šķiet, ka visi uzdod jautājumu "Vai tiešām ir svarīgi, kas ir uzvilkts mugurā?" Atbilde uz šo jautājumu ir vienkārša. Jā, tas ir patiešām ļoti svarīgi, lai gan tas varētu šķiet mazliet vieglpratīgi.
lasīt tālāk
Ko vilkt uz teātri?
Bija laiks, kad teātra apmeklējums skaitījas par lielu notikumu, un cilvēki bija sajūsmā domājot par grezniem vakara tērpiem un lieliskiem satīna cimdiem, kurus nesāja no pirkstu galiem līdz elkonim.
lasīt tālāk
Stila ceļvedis Valentīndienai 2019
Vienu dienu gadā, Valentīndienā, pāriem tiek dota atļauja nedaudz palutināt sevi. Tērēt naudu gārdiem ēdieniem un labi pārdomātām dāvanām. Es esmu sajūsmā, domājot par spilgti sarkanām rozēm, zemenēm šokolādē un aromātiskiem mīlestības aromātiem. Vai tas var atstāt jūs vienaldzīgu?
lasīt tālāk
Kādu kleitu vilkt uz ballīti?
Lai gan mūsu decembra ikdiena bija piepildīta ar ballītēm un vakariņām bez apstāšanās, jāpaskatās taisnībai acīs: ballīšu sezona neaprobežojas tikai ar Ziemassvētkiem. Lai gan Ziemassvētku brīvdienās mēs noteikti esam aizņemti, ballītes notiek visā gada garumā! Un tas vienmēr ir lielisks iemesls laiku pa laikam iegādāties sev jaunu kleitu.
lasīt tālāk

Parādīts 1 līdz 10 no 12 (lappuses: 2)