Bāzes garderobes izveidošana: baltā blūze

Situācija pazīstama visām sievietēm – pilns skapis, bet nav ko vilkt! Kā tā sanāk, ka katru reizi iepērkoties mēs izvēlamies skaistas stilīgas lietas, kuras grūti kombinēt ar pārējam lietām mūsu garderobē? Lieta ir tāda, ka izvēloties visas šīs garderobes kolekcijas pērles mēs pavisam maz pieveršam uzmanības tā saucamājiem bāzes apģērbiem. Ikdienas tēla izveidošanā nav vērts izmantot lielu akcentu daudzumu un sarežģīt to. Harmoniskajā tēlā izdevīgi izskatīsies variants no dažām bāzes lietām kombinācijā ar vienu interesntu garderobes lietu. Bāzes garderobes lietas izveido pamatu, kas palīdz izveidot maksimātu kombināciju skaitu visiem dzīves gadījumiem. Parasti tās ir vienkāršas, bet kvalitātīvas lietas 3-4 krāsu toņos.

Šajā rakstā mēs izskatīsim ikdienas tēla izveidošanas variantus, kuras bāzē ir vienkrāsaina blūze vai krekls.

Daudzi stilisti un modes eksperti pauž viedokli, ka klasiskajam bāzes kreklam vai blūzei jābūt vienkrāsainai, vienkāršā piegriezumā, vidējā garumā. Krekls var būt ražots no kokvilnas, šifona, zīda, viskozes, līna. Krāsas ziņā tā var būt gan klasiskā balta blūze, gan blūze ekru krāsā, ziloņkaula, piena krāsā u.c. Protams, ir iespējams izmantot arī citas krāsas ar nosacījumu, ka tās tiks pareizi saskaņotas.

Lietu saraksts, ar ko var kombinēt bāzes kreklu ir praktiski neierobežots. Balts krekls ir vienmēr vietā: to var izmantot lietišķa stila izveidošanā vai brīva laika apģerbā pastaigai vai tīkšanām ar draugiem.

Baltais krekls Baltais krekls Baltais krekls

Baltais krekls kombinācijā ar saplēstiem džīnsiem piedos vieglu casual stila noti, bet šajā gadījumā pārējam stila detaļām jāizskatas nevainojami.

Baltais krekls kombinācijā ar saplēstiem džīnsiem Baltais krekls kombinācijā ar saplēstiem džīnsiem Baltais krekls kombinācijā ar saplēstiem džīnsiem

Bāzes krekls izveido ideālu kombināciju ar ādas svārkiem un parada tēlu par ļoti stilīgu. Kombinējot kreklu ar taisniem klasiskajiem zīmuļa svārkiem var izveidot stingru lietišķu tēlu.

Baltais krekls ar ādas svārkiem Baltais krekls ar ādas svārkiem Baltais krekls ar ādas svārkiem

Balta blūze lieliski izskatās kopā ar šaurām elegantām biksēm melnā vai tumši zilā krāsā.

Balta blūze kopā ar šaurām elegantām biksēm Balta blūze kopā ar šaurām elegantām biksēm Balta blūze kopā ar šaurām elegantām biksēm

Garš balts krekls kopā ar kardigānu palīdzēs atsvaidzināt visu tēlu.

Garš balts krekls kopā ar kardigānu Garš balts krekls kopā ar kardigānu Garš balts krekls kopā ar kardigānu

Blūze neitrālās krāsās viegli adaptējas jebkuram stilam, papildina un līdzsvāro visu tēlu. Krekls lieliski ierakstas romantiskajā stilā, casual un klasiskajā stilā. Labi saskaņo ar apģērbiem ar printu, rakstu vai izšūvumu.

Balta blūze ir vienmēr un visur piemērota: darbam ofisā, randiņam vai pastaigai ar draugiem. Kombinējiet un saskaņojiet to dažādos variantos un radiet stilīgus un interesantus tēlus katru dienu!

Lai uzzināt par citām modes tendencēm, lasiet rakstu "Ar ko papildināt garderobi".