Sieviešu somas

Zaļa kvadrātformas rokassoma ar krokodīla ādas imitāciju
-53%

Zaļa kvadrātformas rokassoma ar krokodīla ādas i...

Sieviešu soma David Jones hakī krāsā, no augstas kvalitātes eko ādas, ar rāvējslēdzēju. Ir auduma odere, kabata ar rāvējslēdzēju, kā arī vieta telefonam. Somas aizmugurē kabata ar rāvējslēdzē..

22.99 € 48.58 €

Stilīga melna soma ar kniedēm un rāvējslēdzēju
-52%

Stilīga melna soma ar kniedēm un rāvējslēdzēju ...

Sieviešu soma David Jones melnā krāsā no augstas kvalitātes eko ādas, ar rāvējslēdzēju un auduma oderi, ir kabata ar rāvējslēdzēju, kā arī vieta telefonam. Papildus somai ir regulējama plecu ..

25.99 € 54.51 €

Stepēta tumši zila soma ar rāvējslēdzēju
-52%

Stepēta tumši zila soma ar rāvējslēdzēju

Sieviešu soma David Jones zilā krāsā no augstas kvalitātes eko ādas ar rāvējslēdzēju.Ir auduma odere, kabata ar rāvējslēdzēju kā arī vieta telefonam. Somas aizmugurē ir kabata ar ravējslēdzej..

25.99 € 54.51 €

Moderna soma tumši sarkana ar gariem rokturiem
-52%

Moderna soma tumši sarkana ar gariem rokturiem

Sieviešu soma David Jones bordo krāsā no augstas kvalitātes eko ādas, ar rāvējslēdzēju un auduma oderi. Ir kabata ar rāvējslēdzēju, kā arī vieta telefonam. Augstums bez roktura -29cm Roktu..

29.99 € 62.42 €

Mīksta tumši zila soma ar vienu rokturi un rāvējslēdzēju
-52%

Mīksta tumši zila soma ar vienu rokturi un rāvēj...

Sieviešu soma David Jones tumši zilā krāsā no augstas kvalitātes eko ādas, ar rāvējslēdzēju. Ir auduma odere, kabata ar rāvējslēdzēju, kā arī vieta telefonam. Somas aizmugurē ir kabata ar rav..

25.99 € 54.51 €

Mīksta tumši zaļa soma ar vienu rokturi un rāvējslēdzēju
-52%

Mīksta tumši zaļa soma ar vienu rokturi un rāvēj...

Sieviešu soma David Jones tumši zaļā krāsā no augstas kvalitātes eko ādas, ar rāvējslēdzēju. Ir auduma odere, kabata ar rāvējslēdzēju, kā arī vieta telefonam. Somas aizmugurē ir kabata ar rav..

25.99 € 54.51 €

Mīksta soma ar vienu rokturi un rāvējslēdzēju
-52%

Mīksta soma ar vienu rokturi un rāvējslēdzēju...

Sieviešu soma David Jones bēšā krāsā no augstas kvalitātes eko ādas, ar rāvējslēdzēju. Ir auduma odere, kabata ar rāvējslēdzēju, kā arī vieta telefonam. Somas aizmugurē ir kabata ar ravējslēd..

25.99 € 54.51 €

Mīksta melna soma ar vienu rokturi un rāvējslēdzēju
-52%

Mīksta melna soma ar vienu rokturi un rāvējslēdz...

Sieviešu soma David Jones melnā krāsā no augstas kvalitātes eko ādas, ar rāvējslēdzēju. Ir auduma odere, kabata ar rāvējslēdzēju, kā arī vieta telefonam. Somas aizmugurē ir kabata ar ravējslē..

25.99 € 54.51 €

Mīksta liela soma bordo krāsā ar melnbaltu svītru
-52%

Mīksta liela soma bordo krāsā ar melnbaltu svītr...

Sieviešu soma Carla Berry sarkanā krāsā, no augstas kvalitātes eko ādas, ar rāvējslēdzēju. Somas iekšā satīna odere ar kabatu ar rāvējslēdzēju un vietu telefonam. Somas aizmugurē ir kabata a..

32.99 € 68.40 €

Mīksta liela melna soma ar melnbaltu svītru
-52%

Mīksta liela melna soma ar melnbaltu svītru

Sieviešu soma Carla Berry melnā krāsā, no augstas kvalitātes eko ādas, ar rāvējslēdzēju. Somas iekšā satīna odere ar kabatu ar rāvējslēdzēju un vietu telefonam. Somas aizmugurē ir kabata ar ..

32.99 € 68.40 €

Mīksta bordo soma ar vienu rokturi un rāvējslēdzēju
-52%

Mīksta bordo soma ar vienu rokturi un rāvējslēdz...

Sieviešu soma David Jones bordo krāsā no augstas kvalitātes eko ādas, ar rāvējslēdzēju. Ir auduma odere, kabata ar rāvējslēdzēju, kā arī vieta telefonam. Somas aizmugurē ir kabata ar ravējslē..

25.99 € 54.51 €

Melna rokassoma ar kontrasta diegu
-52%

Melna rokassoma ar kontrasta diegu

Sieviešu soma David Jones melnā krāsā, no augstas kvalitātes eko ādas. Somai ir trīs nodalījumi, - galvenais ar rāvējslēdzēju, divi ar magnēta slēdzi. Soma ir auduma odere, kabata ar rāvējslē..

28.99 € 60.44 €

Klasiska pelēka kvadrātfomas soma ar gariem rokturiem
-53%

Klasiska pelēka kvadrātfomas soma ar gariem rokt...

Sieviešu soma Flora & Co pelēkā krāsā, no augstas kvalitātes eko ādas, ar rāvējslēdzēju. Ar auduma oderi, ar kabatu ar rāvējslēdzēju un vietu telefonam. Somas aizmugurē ir kabata ar rāvējslēd..

29.99 € 63.44 €

Klasiska melna soma ar gariem rokturiem un rāvējslēdzēju
-53%

Klasiska melna soma ar gariem rokturiem un rāvēj...

Sieviešu soma David Jones melnā krāsā, no augstas kvalitātes eko ādas, ar rāvējslēdzēju. Ir auduma odere, kabata ar rāvējslēdzēju, kā arī vieta telefonam. Augstums bez roktura -29cm Roktu..

21.99 € 46.59 €

Klasiska kvadrātformas soma kamieļu krāsā
-53%

Klasiska kvadrātformas soma kamieļu krāsā

Sieviešu soma Flora & Co brūna kamieļkrāsā, no augstas kvalitātes eko ādas, ar rāvējslēdzēju. Ar auduma oderi, ar kabatu ar rāvējslēdzēju un vietu telefonam. Somas aizmugurē ir kabata ar rāvē..

29.99 € 63.44 €

Klasiska kvadrātformas soma bordo krāsā ar gariem rokturiem
-53%

Klasiska kvadrātformas soma bordo krāsā ar garie...

Sieviešu soma Flora & Co bordo krāsā, no augstas kvalitātes eko ādas, ar rāvējslēdzēju. Ar auduma oderi, ar kabatu ar rāvējslēdzēju un vietu telefonam. Somas aizmugurē ir kabata ar rāvējslēdz..

29.99 € 63.44 €

Karameles sarkanā rokassoma ar melniem rokturiem
-52%

Karameles sarkanā rokassoma ar melniem rokturiem...

Sieviešu soma David Jones, karameles sarkanā krāsā, no augstas kvalitātes eko ādas. Somai ir trīs nodalījumi, - galvenais ar rāvējslēdzēju, divi ar magnēta slēdzi. Soma ir auduma odere, kabat..

28.99 € 60.44 €

Ērta tumši zila soma ar gariem rokturiem
-52%

Ērta tumši zila soma ar gariem rokturiem

Sieviešu soma David Jones tumši zilā krāsā no augstas kvalitātes eko ādas, ar rāvējslēdzēju un auduma oderi. Ir kabata ar rāvējslēdzēju, kā arī vieta telefonam. Augstums bez roktura -29cm ..

29.99 € 62.42 €

Ērta soma zilā un pelēkā krāsā ar gariem rokturiem
-52%

Ērta soma zilā un pelēkā krāsā ar gariem rokturi...

Sieviešu soma David Jones pelēkā un zilā krāsā no augstas kvalitātes eko ādas, ar rāvējslēdzēju un magnēta slēdzeni. Ir auduma odere, kabata ar rāvējslēdzēju, kā arī vieta telefonam. Augstum..

24.99 € 52.51 €

Ērta soma melnā un pelēkā krāsā ar gariem rokturiem
-52%

Ērta soma melnā un pelēkā krāsā ar gariem roktur...

Sieviešu soma David Jones melnā un pelēkā krāsā no augstas kvalitātes eko ādas, ar rāvējslēdzēju un magnēta slēdzeni. Ir auduma odere, kabata ar rāvējslēdzēju, kā arī vieta telefonam. Augstu..

24.99 € 52.51 €

Ērta soma brūnā un kamieļkrāsā ar gariem rokturiem
-52%

Ērta soma brūnā un kamieļkrāsā ar gariem rokturi...

Sieviešu soma David Jones brūnā un kamieļu krāsā no augstas kvalitātes eko ādas, ar rāvējslēdzēju un magnēta slēdzeni. Ir auduma odere, kabata ar rāvējslēdzēju, kā arī vieta telefonam. Augst..

24.99 € 52.51 €

Ērta sieviešu soma tumši pelēka ar gariem rokturiem
-52%

Ērta sieviešu soma tumši pelēka ar gariem roktur...

Sieviešu soma David Jones pelēkā krāsā no augstas kvalitātes eko ādas, ar rāvējslēdzēju un auduma oderi. Ir kabata ar rāvējslēdzēju, kā arī vieta telefonam. Augstums bez roktura -29cm Rokt..

29.99 € 62.42 €

Eleganta soma bordo krāsā ar kniedēm un rāvējslēdzēju
-52%

Eleganta soma bordo krāsā ar kniedēm un rāvējslē...

Sieviešu soma David Jones bordo krāsa no augstas kvalitātes eko ādas, ar rāvējslēdzēju un auduma oderi, ir kabata ar rāvējslēdzēju, kā arī vieta telefonam. Papildus somai ir regulējama plecu ..

25.99 € 54.51 €

Eleganta rokassoma klasiskā stilā
-52%

Eleganta rokassoma klasiskā stilā

Sieviešu soma David Jones pelēkā krāsā no augstas kvalitātes eko ādas, divi nodalījumi ar rāvējslēdzēju. Ir auduma odere, kabata ar rāvējslēdzēju, kā arī vieta telefonam. Somas aizmugurē ir k..

29.99 € 62.42 €

Parādīts 1 līdz 24 no 100 (lappuses: 5)

Sieviešu somas - tie ir universāli un daudzfunkcionāli aksesuāri, kuri ļauj glabāt pašu nepieciešamāko. Sievietes garderobē somai jābūt visstilīgākajai un dārgākajai visa ansambļa sastāvdaļai. Pareizi izvēlēta labas kvalitātes soma pat visvienkāršāko tērpu no nedārgām lietām padarīs pievilcīgu.

Sieviešu somu pamata modeļi:

Moderna somiņa var tūlīt pavēstīt par savu īpašnieci, par viņas gaumi, raksturu un pat dzīvesveidu. Somas nosacīti var iedalīt 5 veidos:

  • Lielas somas - tarbas un hobo, somas-maisi, boulinga stila somas, "šoperi", kā arī "daffl begi". Tas ir urbāniskā un sporta stila apvienojums. Raksturojamas ar lielu nodalījumu un kabatu daudzumu. Būs piemērotas gan ikdienas stilam, gan arī lietišķajam.
  • Klasiskās - somas-"setčeli" ar garu siksnu, portfeļi, lakoniskas "bagetes" un "shoulder bag" modeļi. Tāpat ir daudzi nodalījumi un kabatas.
  • Vakara - klačs somas uz ķēdītēm vai bez tām, ekscentriska stila somas, "kiseti" un maza izmēra somas. Būs piemērotas vakara ballītēm un oficiāliem pasākumiem.
  • Forma casual - plecu somas ar siksnu, "mesendžeri", pilsētas mugursomas, baikeru un apjomīgi "touti" ar rokturiem.
  • Avangardiskas - dažādas formas somas un ar ekstravagantu dekoru.

Mūsu interneta veikalā Azura.lv tiek piedāvāts plašs dažādu fasonu, izmēru, vienkrāsainu un neparasti spilgtu ultramodernu un ikdienas sieviešu somu asortiments, ar dekoriem, zīmējumiem vai oriģinālu dizainu. Sieviešu somu izgatavošanai tiek izmantoti tikai kvalitatīvi materiāli.

Ielūkojieties Azura.lv mājas lapas tiešsaistes katalogā Somas & maki un noformējiet pasūtījumu tūlīt, jo pie mums ir spēkā sezonas atlaides! Izvēlieties sev piemērotu variantu un ieprieciniet sevi ar jaunu no noderīgu pirkumu par pievilcīgu cenu!