Klača somas

Sarkana klača soma ar printu
-53%

Sarkana klača soma ar printu

Klača somiņa Carla Berry tumši sarkana ar magnēta slēdzi, no augstas kvalitātes eko ādas. Iekšā auduma odere. Papildus somai ir regulējama plecu siksna. Augstums - 15 cm Garums apakšā -25 ..

14.99 € 31.73 €

Melna klača somiņa ar rakstu
-50%

Melna klača somiņa ar rakstu

Klača somiņa Carla Berry melna, ar slēdzi. Somiņai ir gara siksna. Augstums bez roktura -16,5 cm Garums apakšā -20,5 cm Platums apakšā -2cm..

14.99 € 29.73 €

Melna klača somiņa ar čūskas printu
-53%

Melna klača somiņa ar čūskas printu

Klača somiņa Carla Berry melna, ar slēdzi. Iekšpusē satīna odere un vieta telefonam. Somiņai ir gara siksna. Augstums bez roktura -17 cm Garums apakšā -26 cm Platums apakšā -2cm..

14.99 € 31.73 €

Lakādas klača soma bordo krāsā
-50%

Lakādas klača soma bordo krāsā

Klača somiņa Carla Berry bordo krāsā, ar slēdzi. Somiņai ir gara siksna. Augstums bez roktura -16,5 cm Garums apakšā -20,5 cm Platums apakšā -2cm..

14.99 € 29.73 €

Somiņa klačs sudraba krāsā HD273_S
-37%

Somiņa klačs sudraba krāsā HD273_S

Materiāls: satīns Izmēri: 16x5x12cm Rokturis - ķēde: 55 cm..

7.99 € 12.71 €

Parādīts 1 līdz 5 no 5 (lappuses: 1)

Obligāts vakara vai romantiskā stila aksesuārs ir sieviešu klačs jeb neliela somiņa, kas var būt gan tievā siksniņā, gan bez tās. Tomēr vienkrāsaini ieturēta stila klačs somu modeļi var būt piemēroti arī lietišķajam stilam.

Klačs somas izvēle nav vienkāršs uzdevums, tāpēc ir jāievēro vairāki pamata noteikumi:

Stilisti apgalvo, ka klačs soma jāizvēlas atbilstoši apavu krāsai, bet ar kleitas toni tai ir jākontrastē.
  • Viena toņa klačs soma vislabāk apvienojama ar spilgtu kleitu un otrādi.
  • Klača soma ar kristāliņiem vai stikla pērlītēm, vai grezna zamša dekoru derēs vienīgi vakara pasākumam, bet ādas vienkrāsaina ieturēta stila formas klačs soma derēs dienas variantam.
  • Svinīgiem pasākumiem, tādiem kā kāzas, vispiemērotākās būs zeltītās, sudrabotās vai baltās klačs somiņas.
  • Universāls variants ir melnas, zilas vai bēšas krāsas klačas somas.

Pašlaik ir pieejama plaša klačs somu daudzveidība, tās var būt dažādu izmēru, sākot no mazām mini klačs somiņām, kuras var aptvert ar plaukstu, līdz pat A4 formātam. Klačs somas mēdz arī būt dažādas formas, bez ierastās taisnstūra formas sastopamas arī bantes formas, trapeces formas, kas atgādina briļļu futlāri, kā arī tādas, kas atgādina "vecmāmiņas maciņu".

Interneta veikalā Azura.lv Jūs varat iegādāties daudzveidīgas formas klačs somas ar oriģināliem dekoriem un oriģinālās krāsās, kas ir populāras šajā sezonā. Apmeklējiet tiešsaistes katalogu Somas & maki un noteikti noformējiet pasūtījumu izvēlētajam modelim, jo pie mums ir spēkā lielas sezonas atlaides!