Somas un maki

Zaļa kvadrātformas rokassoma ar krokodīla ādas imitāciju
-53%

Zaļa kvadrātformas rokassoma ar krokodīla ādas i...

Sieviešu soma David Jones hakī krāsā, no augstas kvalitātes eko ādas, ar rāvējslēdzēju. Ir auduma odere, kabata ar rāvējslēdzēju, kā arī vieta telefonam. Somas aizmugurē kabata ar rāvējslēdzē..

22.99 € 48.58 €

Tumši zila stepēta plecu soma
-51%

Tumši zila stepēta plecu soma

Sieviešu soma David Jones tumši zilā krāsā no augstas kvalitātes eko ādas, ar rāvējslēdzēju. Ir auduma odere, kabata ar rāvējslēdzēju. Priekšpusē un aizmugurē ir ērtas kabatas ar rāvējslēdzēj..

18.99 € 38.67 €

Tumši sarkana mugursoma ar kniedēm un rāvējslēdzeju
-52%

Tumši sarkana mugursoma ar kniedēm un rāvējslēdz...

Sieviešu mugursoma David Jones tumši sarkana, izgatavota no augstas kvalitātes eko ādas, ar rāvējslēdzēju. Ar auduma oderi, ir kabata ar rāvējslēdzēju, kā arī vieta telefonam. Somas aizmugurē..

23.99 € 49.55 €

Tumši pelēka mugursoma ar kniedēm un rāvējslēdzeju
-52%

Tumši pelēka mugursoma ar kniedēm un rāvējslēdze...

Sieviešu mugursoma David Jones tumši pelēka, izgatavota no augstas kvalitātes eko ādas, ar rāvējslēdzēju. Ar auduma oderi, ir kabata ar rāvējslēdzēju, kā arī vieta telefonam. Somas aizmugurē ..

23.99 € 49.55 €

Stilīga melna soma ar kniedēm un rāvējslēdzēju
-52%

Stilīga melna soma ar kniedēm un rāvējslēdzēju ...

Sieviešu soma David Jones melnā krāsā no augstas kvalitātes eko ādas, ar rāvējslēdzēju un auduma oderi, ir kabata ar rāvējslēdzēju, kā arī vieta telefonam. Papildus somai ir regulējama plecu ..

25.99 € 54.51 €

Stepēta tumši zila soma ar rāvējslēdzēju
-52%

Stepēta tumši zila soma ar rāvējslēdzēju

Sieviešu soma David Jones zilā krāsā no augstas kvalitātes eko ādas ar rāvējslēdzēju.Ir auduma odere, kabata ar rāvējslēdzēju kā arī vieta telefonam. Somas aizmugurē ir kabata ar ravējslēdzej..

25.99 € 54.51 €

Sarkana plecu soma ar ziliem akcentiem
-52%

Sarkana plecu soma ar ziliem akcentiem

Sieviešu soma David Jones sarkanā un zilā krāsā, no augstas kvalitātes eko ādas, ar rāvējslēdzēju. Ir auduma odere, kabata ar rāvējslēdzēju. Somai ir gara regulējama plecu siksna. Augstums b..

24.99 € 52.51 €

Sarkana klača soma ar printu
-53%

Sarkana klača soma ar printu

Klača somiņa Carla Berry tumši sarkana ar magnēta slēdzi, no augstas kvalitātes eko ādas. Iekšā auduma odere. Papildus somai ir regulējama plecu siksna. Augstums - 15 cm Garums apakšā -25 ..

14.99 € 31.73 €

Oriģināla plecu somiņa tumši zilā krāsā
-51%

Oriģināla plecu somiņa tumši zilā krāsā

Sieviešu soma David Jones tumši zila krāsā, no augstas kvalitātes eko ādas, ar rāvējslēdzēju. Ir auduma odere, kabata ar rāvējslēdzēju, kā arī vieta telefonam. Somas priekšpusē ir kabata ar r..

21.99 € 44.60 €

Oriģināla plecu somiņa tumši rozā krāsā
-51%

Oriģināla plecu somiņa tumši rozā krāsā

Sieviešu soma David Jones tumši rozā krāsā, no augstas kvalitātes eko ādas, ar rāvējslēdzēju. Ir auduma odere, kabata ar rāvējslēdzēju, kā arī vieta telefonam. Somas priekšpusē ir kabata ar r..

21.99 € 44.60 €

Oriģināla plecu somiņa konjaka brūnā krāsā
-51%

Oriģināla plecu somiņa konjaka brūnā krāsā...

Sieviešu soma David Jones konjaka brūna krāsā, no augstas kvalitātes eko ādas, ar rāvējslēdzēju. Ir auduma odere, kabata ar rāvējslēdzēju, kā arī vieta telefonam. Somas priekšpusē ir kabata a..

21.99 € 44.60 €

Oriģināla plecu somiņa bordo krāsā
-51%

Oriģināla plecu somiņa bordo krāsā

Sieviešu soma David Jones bordo krāsā, no augstas kvalitātes eko ādas, ar rāvējslēdzēju. Ir auduma odere, kabata ar rāvējslēdzēju, kā arī vieta telefonam. Somas priekšpusē ir kabata ar rāvējs..

21.99 € 44.60 €

Mugursoma hakī krāsā ar slēdzeni
-51%

Mugursoma hakī krāsā ar slēdzeni

Sieviešu mugursoma David Jones hakī krāsa, izgatavota no augstas kvalitātes eko ādas, ar rāvējslēdzēju. Ir auduma odere, kabata ar rāvējslēdzēju, kā arī vieta telefonam. Augstums bez roktura..

27.99 € 57.48 €

Moderna soma tumši sarkana ar gariem rokturiem
-52%

Moderna soma tumši sarkana ar gariem rokturiem

Sieviešu soma David Jones bordo krāsā no augstas kvalitātes eko ādas, ar rāvējslēdzēju un auduma oderi. Ir kabata ar rāvējslēdzēju, kā arī vieta telefonam. Augstums bez roktura -29cm Roktu..

29.99 € 62.42 €

Mīksta tumši zila soma ar vienu rokturi un rāvējslēdzēju
-52%

Mīksta tumši zila soma ar vienu rokturi un rāvēj...

Sieviešu soma David Jones tumši zilā krāsā no augstas kvalitātes eko ādas, ar rāvējslēdzēju. Ir auduma odere, kabata ar rāvējslēdzēju, kā arī vieta telefonam. Somas aizmugurē ir kabata ar rav..

25.99 € 54.51 €

Mīksta tumši zaļa soma ar vienu rokturi un rāvējslēdzēju
-52%

Mīksta tumši zaļa soma ar vienu rokturi un rāvēj...

Sieviešu soma David Jones tumši zaļā krāsā no augstas kvalitātes eko ādas, ar rāvējslēdzēju. Ir auduma odere, kabata ar rāvējslēdzēju, kā arī vieta telefonam. Somas aizmugurē ir kabata ar rav..

25.99 € 54.51 €

Mīksta soma ar vienu rokturi un rāvējslēdzēju
-52%

Mīksta soma ar vienu rokturi un rāvējslēdzēju...

Sieviešu soma David Jones bēšā krāsā no augstas kvalitātes eko ādas, ar rāvējslēdzēju. Ir auduma odere, kabata ar rāvējslēdzēju, kā arī vieta telefonam. Somas aizmugurē ir kabata ar ravējslēd..

25.99 € 54.51 €

Mīksta melna soma ar vienu rokturi un rāvējslēdzēju
-52%

Mīksta melna soma ar vienu rokturi un rāvējslēdz...

Sieviešu soma David Jones melnā krāsā no augstas kvalitātes eko ādas, ar rāvējslēdzēju. Ir auduma odere, kabata ar rāvējslēdzēju, kā arī vieta telefonam. Somas aizmugurē ir kabata ar ravējslē..

25.99 € 54.51 €

Mīksta liela soma bordo krāsā ar melnbaltu svītru
-52%

Mīksta liela soma bordo krāsā ar melnbaltu svītr...

Sieviešu soma Carla Berry sarkanā krāsā, no augstas kvalitātes eko ādas, ar rāvējslēdzēju. Somas iekšā satīna odere ar kabatu ar rāvējslēdzēju un vietu telefonam. Somas aizmugurē ir kabata a..

32.99 € 68.40 €

Mīksta liela melna soma ar melnbaltu svītru
-52%

Mīksta liela melna soma ar melnbaltu svītru

Sieviešu soma Carla Berry melnā krāsā, no augstas kvalitātes eko ādas, ar rāvējslēdzēju. Somas iekšā satīna odere ar kabatu ar rāvējslēdzēju un vietu telefonam. Somas aizmugurē ir kabata ar ..

32.99 € 68.40 €

Mīksta bordo soma ar vienu rokturi un rāvējslēdzēju
-52%

Mīksta bordo soma ar vienu rokturi un rāvējslēdz...

Sieviešu soma David Jones bordo krāsā no augstas kvalitātes eko ādas, ar rāvējslēdzēju. Ir auduma odere, kabata ar rāvējslēdzēju, kā arī vieta telefonam. Somas aizmugurē ir kabata ar ravējslē..

25.99 € 54.51 €

Melna rokassoma ar kontrasta diegu
-52%

Melna rokassoma ar kontrasta diegu

Sieviešu soma David Jones melnā krāsā, no augstas kvalitātes eko ādas. Somai ir trīs nodalījumi, - galvenais ar rāvējslēdzēju, divi ar magnēta slēdzi. Soma ir auduma odere, kabata ar rāvējslē..

28.99 € 60.44 €

Melna plecu soma ar zaļiem akcentiem
-52%

Melna plecu soma ar zaļiem akcentiem

Sieviešu soma David Jones melnā un zaļā krāsā, no augstas kvalitātes eko ādas, ar rāvējslēdzēju. Ir auduma odere, kabata ar rāvējslēdzēju. Somai ir gara regulējama plecu siksna. Augstums bez..

24.99 € 52.51 €

Melna klača somiņa ar rakstu
-50%

Melna klača somiņa ar rakstu

Klača somiņa Carla Berry melna, ar slēdzi. Somiņai ir gara siksna. Augstums bez roktura -16,5 cm Garums apakšā -20,5 cm Platums apakšā -2cm..

14.99 € 29.73 €

Parādīts 1 līdz 24 no 200 (lappuses: 9)

Somas un maki - tas ir ne tikai skaists papildinājums apģērbam, bet arī vissvarīgākās un nepieciešamākās lietas, bez kurām nespēj iztikt neviena sieviete. Katalogā Somas & maki Jūs varat iegādāties visstilīgākos un modernākos sieviešu aksesuārus, ko raksturo mūsdienīgs dizains un krasu daudzveidība.

Interneta veikals Azura.lv piedāvā plašu visdažādāko izmēru, krāsu somu un maku asortimentu, ar tādiem dekora elementiem, kā pērlītes un rāvējslēdzēji. Mūsu katalogā ir gan vienkrāsainas, gan spilgtas somas un maki, ar oriģinālām un krāsainām apdrukām, kā arī ornamentiem un zīmējumiem, kas būs piemēroti katram dzīves gadījumam.

Mūsu preces izgatavotas no labākajiem materiāliem, kas atšķiras ar savu augsto kvalitāti un Jums nokalpos ne vienu gadu vien. Pamatā mūsu somas un maki izgatavoti no eko ādas un sintētiskā tekstila.

Noteikti ielūkojieties interneta veikala Azura.lv mājas lapas tiešsaistes katalogā Somas & maki un noformējiet pasūtījumu tūlīt. Ieprieciniet sevi ar jaunu un noderīgu pirkumu, jo somas un maki ir ne tikai vajadzīgs, bet arī lielisks papildinājums jebkuras meitenes tēlam!