Ar ko papildināt garderobi

Aukstais sezons ir klāt un daudzas no mums skatoties uz savu garderobi domā, ko vilkt ziemā un ar ko to nesāt. Katrā modes sezonā ir must-have apģērbi, kuriem jābūt katras sievietes skapī. Tās ir bāzes lietas, no kurām izveido modernus tēlus. Ziemā tās ir siltas, omulīgas un stilīgas lietas. Šeit ir saraksts no 5 tērpiem, kuri būs noderīgi prakstiski jebkurā situācijā!

1. Šauri skinny džinsi
Tas ir Jūsu garderobes universāla lieta, jo skinny džinsi ideāli saskaņojas ar brīva griezuma džemperiem, tos ir ērti nesāt ar jebkuriem apavien un tajā pašā laikā tie nepievērš sev visu uzmanību. Šauri džinsi ideāli ierakstīsies gan dienas gan vakara tēlā.

skinny džinsi skinny džinsi
2. Adīts džemperis
Adītie džemperi lieliski ierakstas gan ikdienas tērpā pastaigām gan lietišķā stilā, ja ir uzvilkts uz klasiska krekla. To var saskaņot ar džinsiem, midi svārkiem, klasiskām biksēm vai arī ādas biksēm.
Adītis džemperis Adītis džemperis Adītis džemperis
3. Adīta kleita
Adīta kleita vai tunika ir ļoti elegants risinājums, jo tas atlāuj nedaudz parādīt kājiņas un tajā pašā laikā nesasalt. Šāda veida kleitu var nesāt ne tikai ar zeķubiksēm un zābakiem, bet arī ar biksēm, legingiem un praktiski jebkura veida apaviem.
Adīta kleita Adīta kleita
4. Melna kleita ar garām piedurknēm
Melna kleita ir vienmēr aktuāla, tomēr ziemā tai jābūt nedaudz nosedzošai bez dzīļiem izgriezumiem un ar garām piedurknēm. Kleitu var nesāt ar dažāda garuma kardigāniem un ar augstiem zābakiem.
5. Siltie kardigāni
Gari vai īsi, adītie kardigāni ir absolūts rudens/ziemas sezonas hits. Šo siltu garderobes apģērbu var saskaņot ar biksēm, svārkiem vai kleitu.
Siltis kardigāns Siltis kardigāns