Stila un tendenču blogs

Stila idejas: sporta kleita
Sporta kleita – tas ir ļoti aktuāls temats dizaineru starpā šajā sezonā. Kleitai sporta stilā ir daudz priekšrocību, tāpēc vairākas sievietes atdot tai priekšroku savā ikdienas stilā. Un tas nav pārsteidzoši, jo pirmkārt, sporta kleitas atšķiras ar savu ērtību u piegriezuma vienkāršību.
lasīt tālāk
Adīto izstrādājumu apkope
Adītie apģērbi prasa īpašu attieksmi neatkarīgi no tā, no kādas dzijas tas ir ražots. Lai adījums saglabātu formu un ralstu, jāievēro daži noteikumi.
lasīt tālāk
Ar ko papildināt garderobi
Aukstais sezons ir klāt un daudzas no mums skatoties uz savu garderobi domā, ko vilkt ziemā un ar ko to nesāt. Katrā modes sezonā ir must-have apģērbi, kuriem jābūt katras sievietes skapī. Tās ir bāzes lietas, no kurām izveido modernus tēlus. Ziemā tās ir siltas, omulīgas un stilīgas lietas. Šeit ir saraksts no 5 tērpiem, kuri būs noderīgi prakstiski jebkurā situācijā!
lasīt tālāk
Modes tendence: Volāni
Šajā sezonā volāni ir viena no karstākām modes tendencēm. Tie rotā ne tikai kleitas un svārkus, bet arī džemperus, blūzes, bikses un pat aksesuārus. Volāni var būt dažādā lielumā un daudzumā, tie var izvietoties vertikāli, horizontāli, vienā vai vairākās kārtās. Izvēloties apģērbus ar volāniem jāņēm vērā sava stila un vecuma īpatnības. Volāni apģērbā piešķir tēlam vieglumu, sievišķīgu un romantisku izskatu. Tas ir lielisks veids kā atsvaidzināt savu garderobi. Skatamies un iedvesmojamies!
lasīt tālāk
10 frizūras katrai dienai
Katru dienu mēs cenšamies izskatītes pievilcīgi un stilīgi, un lai to sasniegtu mēs pārdomājam sava tēla katru detaļu un frizūra spēlē ļotu svarīgu lomu stilīgā izskatā. Tomēr giezgan bieži vien modernā dzīves tempā sarežģītai frizūrai neatliek daudz laika, tāpēc vairākas sievietes atdod priekšroku vienkāršām un vieglām frizūrām ikdienai, kuras neprasa daudz spēku un laika. Šeit ir daži variānti, kā var ātri un viegli izveidot frizūru ar saviem spēkiem.
lasīt tālāk

Parādīts 21 līdz 25 no 25 (lappuses: 3)