Stila un tendenču blogs

Stilīga somiņa – elegants aksesuārs vai modes tendence?
Kad atnāk vasara, lielākā daļa sieviešu dažreiz sāk krist panikā, mēģinot atrast un izvēlēties piemērotākās un ērtākās drēbes un aksesuārus, ko var nēsāt visur un visos gadījumos.
lasīt tālāk
6 padomi ko vilkt uz pirmo randiņu
Kad runa iet par pirmajiem randiņiem, šķiet, ka visi uzdod jautājumu "Vai tiešām ir svarīgi, kas ir uzvilkts mugurā?" Atbilde uz šo jautājumu ir vienkārša. Jā, tas ir patiešām ļoti svarīgi, lai gan tas varētu šķiet mazliet vieglpratīgi.
lasīt tālāk
Stila ceļvedis Valentīndienai 2019
Vienu dienu gadā, Valentīndienā, pāriem tiek dota atļauja nedaudz palutināt sevi. Tērēt naudu gārdiem ēdieniem un labi pārdomātām dāvanām. Es esmu sajūsmā, domājot par spilgti sarkanām rozēm, zemenēm šokolādē un aromātiskiem mīlestības aromātiem. Vai tas var atstāt jūs vienaldzīgu?
lasīt tālāk
Ko vilkt uz teātri?
Bija laiks, kad teātra apmeklējums skaitījas par lielu notikumu, un cilvēki bija sajūsmā domājot par grezniem vakara tērpiem un lieliskiem satīna cimdiem, kurus nesāja no pirkstu galiem līdz elkonim.
lasīt tālāk
Kādu kleitu vilkt uz ballīti?
Lai gan mūsu decembra ikdiena bija piepildīta ar ballītēm un vakariņām bez apstāšanās, jāpaskatās taisnībai acīs: ballīšu sezona neaprobežojas tikai ar Ziemassvētkiem. Lai gan Ziemassvētku brīvdienās mēs noteikti esam aizņemti, ballītes notiek visā gada garumā! Un tas vienmēr ir lielisks iemesls laiku pa laikam iegādāties sev jaunu kleitu.
lasīt tālāk
Kleitas – pasakainie dizaineru jaunumi pavasaris 2019
Jaungada brīvdienas ir beigušās, atkaļ ir jāiet uz skolu vai uz darbu, bet vasaras brīvdienas un atvaļinājums šķiet vēl visai tālu. Pavasaris ir gandrīz šeit, un līdz ar to atnāk patīkami gada notikumi, tostarp Valentīndiena, Starptautiskā sieviešu diena un citi.
lasīt tālāk
10 stila tendences 2019.gada sākumā
Jaunais gads iestājas un ir pienācis laiks pārmaiņām. Kāpēc gan nepamainīt savu stilu kopā ar saviem mērķiem un ambīcijām 2019. gadā? Stils ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā mainīt savu dzīvi.
lasīt tālāk
Ko vilkt mugurā sagaidot Jauno 2019. gadu?
Jaunajām gadam ir nepieciešams sagatavoties savlaicīgi: pārdomāt svētku ēdienkārti, izrotāt māju, sagādāt dāvanas tuviem cilvēkiem un protams, padomāt par savu svētku tērpu!
lasīt tālāk
50 rudens stila tendences
Galvenā modes tendence rudens ziemas sezonā 2018 ir dzīvnieku prints: leopards, tīģeris, zebra. Tā ir ideāla izvēle modernai sievietei.
lasīt tālāk
Bāzes garderobes izveidošana: baltā blūze
Situācija pazīstama visām sievietēm – pilns skapis, bet nav ko vilkt! Kā tā sanāk, ka katru reizi iepērkoties mēs izvēlamies skaistas stilīgas lietas, kuras grūti kombinēt ar pārējam lietām mūsu garderobē? Lieta ir tāda, ka izvēloties visas šīs garderobes kolekcijas pērles mēs pavisam maz pieveršam uzmanības tā saucamājiem bāzes apģērbiem.
lasīt tālāk

Parādīts 11 līdz 20 no 25 (lappuses: 3)