Stila un tendenču blogs

Makijāžas idejas ballītei pie baseina vai pludmalē
Makijāžas izveidošana vasaras stilā var būt diezgan sarežģīta. Šķiet, ka pat vispieredzējušākie no mums, kas labi orientējas kosmētikas produktos, joprojām saskaras ar dilemmu “kāds produkts ir vislabākais” sezonu mijā.
lasīt tālāk
Top lietas nepieciešamas īsam atvaļinājumam
Nedēļas nogales modes tēla izvēle, neatkarīgi no vietas vai notikuma, vienmēr izraisa bezgalīgu sarakstu un piezīmju skaitu, lai garantētu, ka viss, kas nepieciešams, ir ņemts vērā un netiks aizmirsts.
lasīt tālāk
Ideālā dzimšanas dienas kleita: kā nekļūdīties izvēlē
Ideālās kleitas meklēšana dzimšanas dienai var izraisīt galvassāpes un nevajadzīgu stresu. Galu galā, Tava dzimšanas diena ir vienīgā diena gadā, kad tu vari prasīt, lai visa uzmanība tiktu veltīta tev un tikai tev vienai.
lasīt tālāk
10 padomi, kā izvietot apģērbus mazā skapī
Ikviens, kas dzīvo un elpo ar modi, pateiks, ka sapņo par veselu garderobes istabu, kurā var izvietot visus savus pasakainus tērpus. Realitātē viss izskatās mazliet citādāk...
lasīt tālāk
Oficiālā stila rokasgrāmata skolniecēm un studentēm no AZURA.LV
Cik daudz pūļu ir vērstas uz to, lai atrastu savu ideālo izskatu kleitu, apavus, frizūru, grimu), un tas ir gandrīz vienīgais, kas apvieno katras meitenes domas. Jūs skatāties Instagramu, meklējot iedvesmu, izveidojot skices un pārdomājot savas idejas ilgu laiku.
lasīt tālāk
Stila idejas: 10 padomi kā valkāt spīdīgu kleitu
Spožums un kuplums turpina dominēt uz sarkana celiņa. Lai gan mirdzoši tērpi nav piemēroti valkāšanai birojā, Jūs varat pievienot spīdumu savam apģērbam arī piedaloties formālajos pasākumos.
lasīt tālāk
7 somu veidi, kas jāzina katrai sievietei
Daudzu dažādu somu veidu dēļ mēs vienmēr jaušamies, kuru no tām ir jāizvēlas vienam vai otram pasākumam vai gadījumam. Šis raksts jums pastāstīs par populārākajiem somu tipiem.
lasīt tālāk
Stila noslēpumi: Kā izvēlēties klača somu savam modes tēlam?
Klači ir mūsu dzīves neatņemama sastāvdaļa, jo tiem vienmēr izdodas piešķirt ideālu beigu akcentu jebkuram tēlam! Lai gan tie šķiet piemēroti jebkurai krāsu kombinācijai, ir noteiktas lietas, kurām jāpievērš uzmanība.
lasīt tālāk
Stilīga somiņa – elegants aksesuārs vai modes tendence?
Kad atnāk vasara, lielākā daļa sieviešu dažreiz sāk krist panikā, mēģinot atrast un izvēlēties piemērotākās un ērtākās drēbes un aksesuārus, ko var nēsāt visur un visos gadījumos.
lasīt tālāk
6 padomi ko vilkt uz pirmo randiņu
Kad runa iet par pirmajiem randiņiem, šķiet, ka visi uzdod jautājumu "Vai tiešām ir svarīgi, kas ir uzvilkts mugurā?" Atbilde uz šo jautājumu ir vienkārša. Jā, tas ir patiešām ļoti svarīgi, lai gan tas varētu šķiet mazliet vieglpratīgi.
lasīt tālāk

Parādīts 1 līdz 10 no 23 (lappuses: 3)