Atteikuma tiesības

  1. Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un atgriezt preci 14 kalendāra dienu laikā no brīža kad esiet ieguvis preces valdījumā, neminot atgriešanas iemeslu.
  2. Lai izmantotu atteikuma tiesības, Jums ar nepārprotamu paziņojumu, izmantojot www.azura.lv ievietotās veidlapas par atteikuma tiesību izmantošanu paraugu (piemēram, pa pastu nosūtītu vēstuli vai e-pastu) ir jāinformē SIA Omega Sales, juridiskā adrese: Valkas iela 6a, Daugavpils, LV-5417, telefons: 27272338, e-pasts: info@azura.lv par lēmumu atteikties no pirkuma. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikumu tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.
  3. Atteikuma tiesību izmantošana beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad Jūs esat ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko Jūs esat norādījis, ir ieguvusi preces valdījumā.
  4. Ja Jūs atteiksieties no šī līguma, SIA Omega Sales atmaksās visus no Jums konkrētā distances līguma ietvaros saņemtos maksājumus, izņēmot piegādes izmaksas, ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad SIA Omega Sales tika informēta par Jūsu lēmumu atteikties no šī līguma. SIA Omega Sales var aizturēt naudas atmaksājumu līdz brīdim, kad SIA Omega Sales būs saņēmis Patērētāja nosūtītās, atgrieztās preces.
  5. Atcerieties, izsūtot preci Jums jānodrošina tās iepakojums tāds, lai transportējot precei nevarētu rasties bojājums. Ja vēlieties izmantot atteikuma tiesības, atcerieties, ka Jūs esat atbildīgs tikai par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču veidu, īpašības un darbību, bet citos nolūkos. Tāpēc ņemiet vērā, ka atteikuma tiesību izmantošanas termiņā Jums ir tiesības preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā). Izmantojot atteikuma tiesības, Jūs esat atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces pārbaudes nolūkam paredzēto, par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.

Gadījumā, ja gribat atteikties no preces, kārtīgi iepakojiet preci, pievienojiet pirkumu apliecinošu dokumentu un atteikuma veidlapu (atteikuma veidlapu var lejupielādēt šeit) un nosūtiet ar Omnivas starpniecību:
Saņēmējs: SIA Omega Sales, tālr.27272338
Daugavpils Mego Valkas ielas 1 pakomāts

vai pa pastu uz adresi:
SIA Omega Sales,
Valkas ielā 6a, Daugavpils, LV-5417

Mēs darīsim visu, lai atteikuma procedūra noritētu iespējami drīzā laikā un neradītu Jums liekus uztraukumus.

Piegādes maksa netiek atmaksāta. Dabas apstākļu radītie bojājumi netiek nekompensēti.

Lai saglabātu pirmslīguma informāciju savā datorā, atveriet saiti Atteikuma tiesības.pdf un spiediet saglabāt.