Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Pieņemt un turpināt", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes.

Kas ir sīkdatnes
Sīkdatnes ir nelieli tekstveida faili, kas tiek atsūtīti uz Jūsu ierīci attiecīgās interneta vietnes apmeklēšanas laikā. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājas lapas atmiņa, tās palīdz atpazīt Jūsu ierīci, atjaunot Jūsu iestātijumus un uzlabot mūsu interneta vietnes funkcionalitāti. Sīkdatņu izmantošana ir pilnīgi droša Jūsu ierīcēm un tajā esošajai informācijai.

Kā mēs izmantojam sīkfailus
Tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili, lai uzlabotu interneta vietnes funkcionalitāti un atvieglotu tās izmantošanu. Sīkfaili palīdz uzlabot vietnes satura kvalitāti un pielāgot to Jūsu vajadzībām, kā arī rādīt Jums aktuālus piedāvājumus.

Google Analytics
Tīmekļa vietnē tiek izmantots “Google Inc” izveidotās programmas “Google Analytics” sīkdatnes. “Google Analytics” sīkdatņu izmantošanas mērķis ir uzlabot interneta vietnes satura kvalitāti un pielāgot saturu lietotāju vajadzībām. Plašāk par “Google Analytics” pakalpojuma sniegšanas noteikumiem var iepazīties http://www.google.com/analytics/terms/us.html. Ja Jūs vēlaties, lai vietne neiegūst informāciju par Jūsu aktivitātēm, ir jāaktivizē papildrīks Google Analytics Opt-out Browser Add-on (https://support.google.com/analytics/answer/181881). Šis papildrīks sazinās ar Google Analytics JavaScript (ga.js), lai norādītu, ka dati par attiecīgo interneta vietnes apmeklējumu nav jāsūta uz “Google Analytics”.

Kā izslēgt sīkdatnes?
Piekrišanu sīkdatņu uzstādīšanai un izmantošanai Jūs varat atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus. Vairāk informācijas: aboutcookies.org. Izmaiņas veiktas sīkdatņu iestatījumos var ierobežot vietnes funkcionalitāti.