6 padomi ko vilkt uz pirmo randiņu

ko vilkt uz pirmo randiņu

Kad runa iet par pirmajiem randiņiem, šķiet, ka visi uzdod jautājumu "Vai tiešām ir svarīgi, kas ir uzvilkts mugurā?" Atbilde uz šo jautājumu ir vienkārša. Jā, tas ir patiešām ļoti svarīgi, lai gan tas varētu šķiet mazliet vieglpratīgi. Iemesls tam ir tas, ka jūs vēlētos parādīt savu labāko versiju, lai dotu sev vislabāko iespēju parādītu sevi no labākās puses!

Tas var šķist nedaudz izdomāts un jautājums ir, neatkarīio no tā, vai mēs to vēlamies atzīt vai nē, bet pirmais randiņš parasti ir ļoti līdzīgs darba intervijai. Vai arī var līdzināties tai. Jūs neapšaubāmi esat nervoza, atbildot uz 100 jautājumiem, un izmisīgi mēģināt sevi prezentēt no labākās puses.

Domas par neveiksmīgu randiņu var šķist biedējošas, bet patiesībā tā nav. Manuprāt, tas būtu jāuzskata par piedzīvojumu un iespēju jaunai un modernai sievietei. Iepazīšanās nozīmē jūsu mīļāko apģērbu patīkamu nēsāšanu, kas, protams, var tikai padarīt meiteni justies lieliski.

Tātad, tagad, kad mēs esam noskaidrojuši, ka uz pirmo randiņu jums ir jābūt pēc iespējas labāk ģērbtai (tas nav grūti), mums patiešām ir nepieciešams padziļināti aplūkot to, ko jums vajadzētu valkāt un kādu apģērbu vilkt uz pirmo randiņu.

Labā ziņa ir tā, ka mēs to darīsim ļoti ātri un viegli ar mūsu vienkāršo 6 soļu kontrolsarakstu, kas garantēti palīdzēs jums izskatīties satriecoši.

ko vilkt uz pirmo randiņu

1. Plānojiet iepriekš, ko taisāties uzvilkt

Realitāte ir tāda, ka dažreiz cilvēkiem plāns ir vienkārši nepieciešams! Daži cilvēki pat strādā labāk, kad viņi ir organizēti un gatavi darbam. Tādējādi, lai cik tas dīvaini neliktos, iespējams, ka dažām sievietēm tas palīdzēs vienkāršot savu pirmo randiņu.

Mans vienīgais padoms tiem, kas vēlas plānot visu iepriekš, ir divi vārdi „esi vienkāršāka”. Kad tērps ir izvēlēts, vienkārši kustieties! Nepievērsiet uzmanību savam lēmumam, vienkārši dariet to, un jūsu personība darīs pārējo!

Kleita tunika ar leoparda rakstu un volāniem Svitraina kleita tunika ar kabatu oversize Eleganta pieguļoša kleita ar izgriezumiem uz pleciem

2. Nemēģiniet jaunus trendus, pieturieties pie sava personīgā stila

Lai gan lielākā daļa no mums, sievietēm, ir jauno karsto modes tendeču cienītājas, lielākā daļa no mums arī labi apzinās to, ka tas ne vienmēr sanāks tā, kā mēs to iedomājāmies.

Diemžēl patiesība ir tāda, ka visticamāk, mēs neesam ģenētiski apdāvinātas ar supermodeles figūrām. Tāpēc nevajadzētu vilkt mugurā augstākās modes pēdējos jaunumus. Pat ja jūs esat jūsmīga modes cienītāja, kurai glancētie žurnāli ir rīcības ceļvedis.

Puiši parasti nav tik sajūsmināti par augsto modi un nav informēti par jaunākajām tendencēm. Tātad, vienmēr izvēlieties pārbaudītus variantus, kuros jūs jūtaties pārliecināti un mierīgi!

 pieturieties pie sava personīgā stila  pieturieties pie sava personīgā stila  pieturieties pie sava personīgā stila

3. Valkājiet krāsu, kura atbilst jūsu ādas tonim

Līdz tam laikam, kad lielākā daļa no mums sasniedz vecumu, kas sāk staigāt uz randiņiem, mēs jau sen esam atklājušas, ka ir krāsu paletes ārpus rozā un zilas krāsas. Var droši pateikt, ka, kā meitenei, mums bija liela pieredze spēlēs ar apģērbiem, un mums būtu labi jāzina krāsas, kas atbilst un neatbilst mūsu ādas tonim.

Mūsu ādas toņis ir daļa no mūsu ģenētikas un padara mūs par to, kas esam. Tomēr tas var arī noteikt, kuri apģērbu krāsu toņi vislabāk strādā ar mūsu ādu. Tas nenozīmē, ka mēs nevaram, piemēram, valkāt dzelteno krāsu, ja mēs to vēlamies, bet iespējams ne visi dzeltenie toņi derēs.

Vienmēr cenšaties izvēlēties krāsu, kas, kā jums ir zināms, atbilst jūsu ādas tonim, lai garantētu veselīgu ādas spīdumu kā nekad agrāk. Ziniet, kas tas strādā uz jums!

4. Neizvēlieties apģērbu, kurā Jūs nevar staigāt, elpot vai ēst

Tas, mani draugi, iespējams, ir vissvarīgākais moments, kas šeit ir minēts šodien. Nekad nedomājiet, ka ir normāli valkāt kleitu par diviem izmēriem mazāku vai kurpes ar tik augstiem papēžiem, ka jūsu Ahileja cīpsla var vienkārši salauzties.

Iespējams, ka jūs vēlaties izskatīties super kārsti un sievišķīgi uz pirmā randiņa, bet realitāte ir tāda, ka jūs nekad neizskatīsieties šādi, ja nejutīsieties ērti un pārliecināti.

Tāpēc, dāmas, neizvēlieties acimredzēmi mazākus apģērbu izmērus, lai jūsties tievākai, jo tas nepalīdzēs, un pastāv iespēja, ka jūs galu galā jutīsieties nekomforti.

Pašlaik lielākā apģērbu daļa tiek ražota masveidā, un izmēri kļuva neprecīzi. Izvēlieties izmēru ērtai sajūtai un jūtieties kā uzvarētāja.

Eleganta kleita ar mežģīnēm un banti Kleita krekls oversize ar kabatām un pogu aizdari Kleita ar volānu priekšā un paplašinātām piedurknēm

5. Pieturieties pie tā, kas ir labākais jūsu ķermeņa tipam

Mēs visi zinām, kādi apģērbu silueti un formas ir vislabākie mūsu ķermeņa tipam. Ja jums ir smilšu pulksteņa figūra, jūs, iespējams, izvēlēsieties apģērbu, kas ir pieguļošas kleitas stilā, lai papildinātu un uzsvērtu jūsu formas un vidukli.

Ja jums ir sportiska ķermeņa uzbūve, tad jāņēm vērā, ka jūs varat izvairīties no tērpiem, kas var pievērst uzmanību plašākai ķermeņa augšdaļai. Tā vietā jākoncentrējas uz ķermeņa uzsvēršanu ar drapētiem siluetiem ar sašaurinātu vidukli.

Nenēsājiet to, kas izskatīsies nepiemēroti jūsu ķermeņa tipam. Uzziniett, kas jums ir vislabāk, un pieturēties pie tā. Tas fakts, ka šodien ir randiņa vakars, un ir sagaidāms, ka jūs izskatīsieties sievišķīgāk nekā parasti, nenozīmē, ka jums jāiziet no sava komforta zonas un izvēlēties tērpu ar ziedu printu, ja tas nav jūsu stils. Vienkārši pieturieties pie sava modes stila!

6. Neģērbiet neko pārāk atklātu

Mēģiniet atrast līdzsvaru lai neskatīties pārāk vulgāra vai pārāk konservatīva. Cenšaties atrasti kaut ko vidējo, tas būs ideāls variants pirmajam randiņam.

Saprotiet mani pareizi, tas ir lieliski, lai parādītu nedaudz ādas, tas taču ir randiņš. Tomēr mēģiniet ierobežot sevi un kontrolēt sava apģērba ataklātību. Turiet to proporcionāli līdzsvarotu. Piemēram, ja jūs gatavojaties iet ar atklātu sānu izgriezumu, iespējams, vajadzētu nosegt dziļu V izgriezumu.

Tāpat kā daudzi citi mani padomi, tas ir gadījums, kad es aicinu jūs padomāt par jēdzienu „mazāk ir vairāk”! Izvēlieties apģērbu gudri, neatkailiniet pārāk daudz, jo beigās rezultāts var būt pavisam cits, nekā gaidījāt. Piemēram, ja jūsu drauga acis pavada vairāk laika dekoltē zonā, kamēr jūs runājat, nevis uz sejas.

Eleganta blūze ar kuplām piedurknēm un banti Eleganta satīna blūze ar banti un garām piedurknēm Elegants krekls ar pogu aizdari un pērlēm

Karstie padomi veiksmīgam randiņam no veikala azura.lv

Nepārspīlējiet to ar aksesuāriem. Izmēģiniet pieeju “nekā lieka”, lai iegūtu nevainojamu gala rezultātu. Dažreiz viss, kas Jums ir nepieciešams, ir smaids!

Valkājiet ko, kas liek jums justies labi. Mēs labāk reaģējam, ja jūtamies ērti un komfortabli apkārtējā vidē. Divi vārdi "viegli un brīvi".

Esiet seksīga, neatdodot pārāk daudz. Izskatieties pievilcīgāk, nekā jūs domājat, atstājot vairāk vietas iztēlei. Rādi mazāk un pavedini vairāk!

Nepārspīlējiet ar grimu. Izmantojiet piemērotu kosmetiku. Pārdomājiet dabisku makijāži dienas izskatam un nedaudz tumšāku makijāži stilīgam vakara tēlam.

Kleita vienmēr ir trendā. Kad Jūs jūtaties vislabāk, jūs esat labākā. Pārliecinieties, ka esat apmierināta ar savu moderno izskatu!