5 makijāžas veidi pie sarkanas kleitas, lai izskatītos grezni

Sarkana kleita

Sarkana kleita ir ideāls veids, kā izrādīt drosmi nākamajā oficiālajā pasākumā. Lai gan, runājot par to, mēs vienmēr saskaramies ar jautājumu “Kā man izskatīties lieliski sarkanajā, nepārcenšoties?” Izpētiet sarkano krāsu paletes variantu, piemēram, tumši sarkano, piesātināto rubīna un silto bordu krāsu, un jūs noteikti izcelsieties no pūļa.

Burvīga, sarkana kleita, bez šaubām, kļūs par vakara zvaigzni, bet, kad runa ir par grimu, viss var būt mazliet sarežģītāks. Starp “Ak, tik eleganta” un “ak, tik auksta” ir smalka robeža, un tas liek sievietēm mazliet negribīgi valkāt šo skaisto, spožo krāsu.

Bet vairs nav ko baidīties. Mēs esam šeit, lai iepazīstinātu jūs ar 5 labākajiem makijāžas veidiem, kas ideāli papildinas jūsu drosmīgo sarkano kleitu.

Atrodiet pareizo izskatu, kas atbilst jūsu stilam, un izbaudiet sarkano paklājiņu zem kājām.

1. SARKANS UZ SARKANĀ

Красное платье Sarkana kleita Sarkana kleita

Avots: Pinterest

Absolūti izsmalcinātā izskatā izveidošanā, drosmīgā, sarkanā lūpu krāsa ir galvenā atslēga. Koķetētas un izteiksmīgas, nevainojamas, sarkanas lūpas - vecā Holivudas glamūra patiesā definīcija. Izmantojiet gaišas acu ēnas, jo tas palīdzēs jūsu skropstām izskatīties garākas, bet acu laineris viegli padarīs jūsu skatienu izteiksmīgu. Ja neesat pārliecināti, vai sarkanās lūpukrāsas tonis vislabāk atbilst jūsu sejas krāsai, izmēģiniet aukstus krāsas toņus, jo parasti tie ir piemēroti lielākajai daļai ādas toņiem.

Bieži vien sievietes nevēlas izmantot “sarkano uz sarkano”, jo baidas saņemt makijāži, kas izskatās pārāk smaga un pārspīlēta. Izvēloties šo stilu, ņemiet vērā, ka jūsu izmantotajai sarkanajai lūpukrāsai jāatbilst tērpa niansēm, ko uzvelkat. Piemēram, izvairieties valkāt spilgti sarkano toņi ar kleitu bordo krāsā.

2. SMOKY EYES MAKIJĀŽA

Smoky eyes makijāža Smoky eyes makijāža Smoky eyes makijāža

Avots: Pinterest

Maiga makijāžā smoky eyes stilā ir ideāls līdzsvars starp izsmalcinātu, drosmīgu un maigu stilu, kas radīs siltu un noslēpumainu skatienu. Veidojot “dūmakaino” makijāžu, vislabāk izvēlēties melnas vai pelēkas acu ēnas. Taču šajā tēlā mēs speram vēl vienu soli uz priekšu un spēlējam ar piesātinātiem vīna toņiem, lai papildinātu jūsu bordo krāsas kleitu un radītu neticami valdzinošu izskatu.

Parasti sievietes turas tālāk no šāda veida makijāžas, baidoties no disonansa ar kleitas krāsu intensitāti, taču, ja viss ir izdarīts pareizi, tad tas var piešķirt nepieciešamo drāmu un uzlabot jūsu tēlu. Svarīgi atcerēties, ka seja un lūpas šajā grima variantā ir vienkāršas, lai šis tēls būtu elegants, nevis lēts.

3. KONTRASTAINĀ LŪPU KRĀSA

Kontrastainā lūpu krāsa Kontrastainā lūpu krāsa Kontrastainā lūpu krāsa

Avots: Pinterest

Var viennozimīgi teikt, ka šis tēls nav domāts vājpratīgiem. Kontrastainā lūpu krāsa liks jums justies pašpārliecinātai par sevi un drosmīgai sievietei. Šī tēla atslēga ir saglabāt līdzsvaru, atlasot divas vienādi spilgtas krāsas. Ņemiet vērā, ka jūsu izvēlētajām krāsām ir jābūt vienādam krāsu spektram. Tas nozīmē, ka jums ir jāizmanto divas krāsas ar vienādu krāsu bilanci, piemēram, sarkanu purpura sarkanu, sarkanu oranžu utt.

Vēl viens lielisks padoms, kas jāņem vērā, izskatot spilgtas nianses, ir pārliecināties, ka jūsu lūpas ir gludas. Sausās, saplaisājušās lūpas ir liels “nē”, tāpēc sagatavojieties iepriekš.

4. SAULAINS SKAISTUMS

Ar sauli noskūpstīts tēls Ar sauli noskūpstīts tēls Ar sauli noskūpstīts tēls

Avots: Pinterest

Ar sauli noskūpstīts tēls ir ideāls veids, kā papildināt jūsu drosmīgo tērpa izvēli. Makijāža ar minerālkosmētiku, radīs svaigu izskatu un izskatīsies fantastiski labi, jo nenovērsīs uzmanību no jūsu spilgtās sarkanās kleitas un, parasti, piestāv gandrīz visiem ādas toņiem.

Padomājiet par mirgojošām koraļļu toņiem, lai izveidotu siltu, mirdzošu ādas krāsu. Pasvītrojiet savus vaigus ar bronzas pūderi un samitriniet lūpas ar spīdīgu lūpu spīdumu, lai radītu glamūra efektu. Mitrinošais līdzeklis ir lielisks veids, kā piešķirt mirdzumu jūsu ādai un padarīt jūs jaunāku un pievilcīgāku. Iespaidīgam kontrastainam skatienam, uzzīmējiet skaistas acu bultiņas ar melnu laineri un pabeidziet ar apjomīgu melnu skropstu tušu, un jūs uzreiz jutīsieties lieliski.

5. NATURĀLS DABISKUMS

Naturāls dabisks tēls Naturāls dabisks tēls Naturāls dabisks tēls

Avots: Pinterest

Mērķis ir radīt nevainojamu un dabisku tēlu. Jums jāņem vērā, ka jūsu ādai ir jāpapildina tērps. Tas nozīmē, ka, uzliekot uz sejas vieglu minerālpūderi, smilškrāsas acu ēnas un nude krāsas lūpu spīdumu, jūs ļausiet kleitai runāt par sevi, nevis izaicināt savu tērpu.

Galvenais šī tēla sasniegšanā, ir labas tonālās pamatnes iegāde, kas jums nodrošinās nevainojamu grimu. Ja jums ir paveicies un jums no dabas ir mirdzoša un tīra āda, tad viss, kas jums vajadzīgs, ir viegls tonālais krēms ar mitrinošu efektu. Maigi uzsverot katru niansi, jūs saglabāsiet eleganci un nezaudēsiet izsmalcinātību, padarot savu maigu makijāži par ideālu papildinājumu jūsu tērpa drosmīgai krāsai.

Izvēloties makijāžu savai sarkanajai kleitai, ievērojiet vispārējo likumu, kas jāatceras: lai neizskatītos smieklīgi, izvairieties no pārmērīgi smagas makijāžas. Lieliska padome, izvēloties grimu - neaizmirstiet izcelt acis vai lūpas, bet ne vienu un otru vienlaicīgi. Bet, ja ir šaubas, tad mazāk šajā gadījumā nozīmē labāk!

Neatkarīgi no tā, vai jūs apmeklējat ballīti kā viesis vai rīkojat svarīgu pasākumu kā vakara saimniece, šie padomi un kosmētikas ieteikumi ļaus jums justies neticami pašpārliecināti un grezni. Sajūtiet sevi par īstu supersievieti ar mūsu rakstu par to, kā izveidot nevainojamu makijāžu pie sarkanās kleitas.