10 stila tendences 2019.gada sākumā

Jaunais gads iestājas un ir pienācis laiks pārmaiņām. Kāpēc gan nepamainīt savu stilu kopā ar saviem mērķiem un ambīcijām 2019. gadā? Stils ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā mainīt savu dzīvi.
Ir pienācis laiks pāŗškirt šo jauno lapu un padomāt par to, kā Tu vēlies sevi prezentēt jaunajā gadā.
Šeit ir mūsu top 10 risinājumi. Izvēlies visus vai tikai tos, kuri Tev patīk un vēlies izmēģināt pati:

1. Jūties pārliecināti savā apģērbā
Tagad ir pienācis laiks būt pārliecinātai sevī un atļaut tam izteikties Tavās drēbēs. Drīzāk tā varētu būt iekšēja cīņa, bet noteiktas drēbes viennozimīgi var pārveidot Tavu personīgo pārliecību. Tie varētu būt džinsi, kuri pēc Tavām domām, ļauj tavam ķermenim izskatīties pārsteidzoši, vai kleita, kas liek Tev izskatīties kā grieķu dieviete vai arī žakete, kurā ir visas Tavas iemīļotas detaļas. Izvēlies drēbes, kas liek Tev justies pārliecināti.

2. Investē sevī
Tas ir vilinoši iepirkties par zemām cenām un lētos veikalos. Tu pērc drēbes, un pēc pāris nesāšanas reizēm, tās zaudē formu, nolietojas vai sabrūk. Tā vietā investē sevī un savā izskatā. Sieviešu apģērbi no veikala azura.lv ir kā mazas melnās kleitas, kuras Tu valkāsi ilgu laiku un tie neizies no modes. Galvenais šeit ir kvalitatīvu preču iegāde, ko var valkāt ilgstoši, pateicoties kā mūžīgajai modei, tā arī dizainam.

3. Atrodi savu personīgu stilu
Ne jau katra sieviete ir monohroma minimāliste, un ne katra ir krāsu entuziaste. Atrodi, kādas krāsas un stili Tev patīk, un pēc tam papildini savu garderobi. Kad Tu ieskaties savā skapī un redzi drēbes, kurās Tev patīk (un kombinējas savā starpā), Tu būsi priecīga ģērbties savā stilā. Turklāt individuālais stils ļoti atvieglo iepirkšanos!

Adīts džemperis ar lielu apkakli Silts džemperis oversize ar lielu apkakli Džemperis oversize ar rotājumu

4. Pilnveido savu ikdienas izskatu
Tas iet roku rokā ar pārliecību par savu apģērbu un sava stila meklēšanu. Ideāli lai Tev būtu ērts apģērbs, ko var valkāt lielākajā dienu daļā, nedomājot pārāk daudz. Tev pat var būt tikai viens tēls. Tas ir Tavs ikdienas izskats, kas lieliski piemērots tiem gadījumiem, kad Tu kavē vai nav laika rūpīgi izvēlēties drēbes vai vienkārši vēlies apģērbt to, kas, kā Tu zini, izskatās labi. Viss, kas Tev patīk un ko vēlies valkāt – tā varētu būt sieviešu kleita un baletes vai džinsi un botiljoni - viss, kas ir ideāli piemērots Tavam ikdienas izskatam.

5. Izbaudi un izmēģini kaut ko jaunu
Tātad, ja jau esi atradusi savu personīgo stilu un uzlabojusi savu ikdienas izskatu, tagad ir pats interesantākais – variantu dažādošana. Tu neuzzināsi, vai šī kleita Tev ir piemērota, ja nepamēģināsi. Izej no savas komforta zonas un izmēģini kaut ko jaunu. Tas varētu būt vairāk krāsu nekā parasti vai pat vairāk aksesuāru. Izmēģini kaut ko citu, un iespējams tas kļūs par Tavu jaunu favorītu.

6. Apģērbs, kas mīl apskaut Tevi
Drēbēm labi jāizskatās uz auguma. Piemēram, slikti ģērbta kleita var neveikli karāties uz Tavas figūras vai izstiepties un savilkties neērtajās vietās. Tajā pašā laikā pieguļoša kleita liks to sajūst kā otrā āda, veidojot skaistu siluetu un tas līknes līdz pilnībai.

Eleganta melna kleita ar eko ādas akcentiem Sporta kleita ar uzrakstu Ragged un atklātu muguru Efektīga mazā melnā kleita ar caurspīdīgiem akcentiem

7. Izveido dažus klasiskus tēlus
Ir mūžīgas lietas, kas nekad neiziet no modes: džemperi, kleitas, balts T-krekls, maza melna kleita, tunika un tās ir tikai dažas no tām. Papildini savu garderobi ar lietām, kuras Tu varēsi valkāt gadiem, un pārliecinies, ka Tu valkā tās ikdienā, lai paliktu modīgai un elegantai.

8. Papildini savu tēlu ar aksesuāriem, kuri liek Tev smaidīt
Pārāk bieži mēs papildinām savu tēlu ar jaunākajām tendencēm un aizmirstam par to, kas liek mums smaidīt. Atgriež smaidu, valkājot ģimenes mantojumu ar labām atmiņām, nesen veiktu pirkumu, kas veikts atvaļinājumā, vai pat jautru vai mīļu aksesuāru, kas liek tev smieties. Dzīve ir pārāk īsa, lai nebaudītu tavu modi.

9. Iedvesmojies
Ja pēdējā laikā Tev rodas problēmas ar drēbēm, kuras ir pieejamas Tavā skapī, tad ir pienācis laiks meklēt iedvesmu stilam. Bieži vien tas pat nav jautājums par jaunu apģērbu pirkšanu, bet gan par jauniem paņemieniem, kā piešķirt stilu vecām drēbēm. Iepazīsties ar sieviešu apģērbu tiešsaistes katalogu AZURA, iedvesmojies un atrodi idejas Tavam izskatam.

10. Rūpējies par savām drēbēm
Ja Tev ir visas šīs lietas, kas Tev patīk, kas liek justies droši un smaidīt, un kas labi un kvalitatīvi iederas, vai Tu tiešām vēlies tos izmest? Rūpējies par savām drēbēm, rūpīgi salocot vai saudzīgi pakārot. Lieto sauso tīrīšanu, kad tā ir ieteicama. Rūpējies par savām drēbēm, un tās kalpos Tev 2019. gadā un turpmākajos gados, papildinot jaunus pirkumus.

Atjaunini savu stilu no 2018. līdz 2019. gadam
Ir pienācis laiks veltīt sevi jaunā gada modei! Tagad ir pienācis laiks izdarīt pozitīvas pārmaiņas, kā Tu jūties savā garderobē. Mērķis ir uzticība, laime un ilgmūžība. Ļauj azura.lv Tev palīdzēt ar visiem Taviem mērķiem attiecībā uz apģērbu un stilu 2019. gadā.