10 padomi, kā izvietot apģērbus mazā skapī


Ikviens, kas dzīvo un elpo ar modi, pateiks, ka sapņo par veselu garderobes istabu, kurā var izvietot visus savus pasakainus tērpus. Realitātē viss izskatās mazliet citādāk.

Iedomas: Realitāte:
Iedomas Realitāte

Nepārdzīvojiet, lielākā daļa no mums jūt jūsu sāpes, tāpēc mēs esam šeit, lai palīdzētu ar šo pakāpenisku instrukciju. Sajūtiet sevi par soli tuvāk kārtības sasniegšanai nelielā skapī, kas noteikti kļūs par jūsu draugu skaudības priekšmetu.

1.Ziniet savas bāzes drēbes: kontrolsaraksts

bāzes drēbes: kontrolsaraksts bāzes drēbes: kontrolsaraksts

Atslēga nelielas skapja telpas izmantošanai ir izpratne par jūsu modes pamatiem. Mēs nekad nenovēršamies no drosmīgas jaunās tendences, mēs saprotam, ka pamats labas garderobes organizēšanai un uzturēšanai ir atbalstīt tas bāzi. Izvēlieties modernas lietas, kuras labi saskan savā starpā, piemēram, neitrālas krāsas kokvilnas krekli, džinsu apģērbi un melni ādas aksesuāri. Zemāk ir mūsu kontrolsaraksts, špikeris nepieciešamajiem pamatiem, kuriem noteikti jābūt jūsu skapī!

Topi:

2 balti T-krekli,

2 melni T-krekli,

1 gaiši pelēks T-krekls,

1 tumši pelēks T-krekls,

2 balti krekli bez piedurknēm,

2 melni krekli bez piedurknēm,

1 gaiši pelēks krekls bez piedurknēm,

1 tumši peleks krekls bez piedurknēm,

Kleitas:

1 maza melna kleita,

1 vasaras maksi kleita,

1 dienas kleita katrai dienai,

1 kleita ar garām piedurknēm,

Apakšdaļai:

1 gaiši džinsi,

1 tumši džinsi,

2 džinsu šorti,

1 balti šorti,

1 melnas bikses,

1 melni zīmuļsvārki,

1 gari svārki,

Jakas, žaketes:

1 gaiša džinsu jaka,

1 tumša džinsu jaka,

1 melna ādas jaka,

1 pieguloša žakete

2 kardigāni,

1 ziemas mētelis,

1 rudens pavasara mētelis,

Krāsu palete

Kombinējiet un pieskaņojiet pamatkrāsas ideālam stilam visā gada garumā.

pamatkrāsas

2. Sakārto savu garderobi

Sakārto savu garderobi

Kad lieta nonāk līdz garderobes telpas organizēšānai, vienmēr labāk sākt ar jūsu garderobes rūpīgo tīrīšanu. Jums ir jāizvēlas tas, kas jums ir vajadzīgs, lai noteiktu, vai tiešam tas ir vajadzīgs. Iespējams jūs uzdosiet sev jautājumu, kad pēdējo reizi nēsājāt konkrētas drēbes, vai tās nav bojātas, vai tās ir jāremontē, vai varēsiet atrast šūvēju, lai uzlabotu drēbju piegirezumu? Svarīgi būt reālistiskam un neķerties pie tā, ka neesat valkājis vairāk nekā divus gadus, ja, protams, tam nav sentimentālas vērtības (piemēram, mammas džinsi ar augstu vidukli no 70. gadiem).

3. Izveidojiet savu telpu: PLĀNOJIET TO

Pirms ķeraties pie sava garderobes organizēšanas, jums ir jābūt skaidram plānam. Šajā posmā jūs jau pārskatījāt visas savas drēbes un izslēdzat to, ko neizmantojat. Tagad varat sākt plānot savu garderobi.

Neuztraucieties, šis solis neprasa nekādu īpašu dizaina talantu vai spēju, viss, kas jums jādara, ir noskaidrot, kā skapja telpa darbosies labāk. Vispirms uzzīmējiet aptuvenu plānu vai telpas shēmu, ar kuru var strādāt, un pēc tam varat sākt dalīt kādas drēbes kur tiks izvietotas. Tas palīdzēs pieskaņot jūsu skapi atbilstoši jūsu prasībām.

Skapja plāna projekts

Pirms sākt tērpu organizēšanu, vispirms uzzīmējiet izkārtojuma plānu

Skapja plāna projekts

4. Paplašiniet telpu

Paplašiniet telpu

Kad mēs skatāmies uz mazo telpu skapī, mēs redzam tikai telpu. Mēs neredzam potenciālu, kāda telpa var būt vai kāda tā var kļūt, un rezultātā mēs kļuvām ierobežoti mūsu redzamajās robežās. Kad runa iet par telpas radīšanu, iespējas ir patiesi bezgalīgas.

Piemēram, mēs varam izmantot durvju aizmuguri, lai pakārtotu mūsu apavus, uzglabāšanas kārbu turētājus, lai organizētu mūsu somas vai, iespējams, stūra plauktus, lai palīdzētu cīnīties pret neizmantotu tukšu vietu. Daži dizaina triki, kas palīdzēs palielināt jūsu skapja telpu, ietver liela spoguļa pievienošanu jūsu garderobes aizmugurē, lai pievienotu papildu dziļumu vai iekrāsotu telpu jaunā gaišā krāsā.

5. Ziedojiet vecas drēbes

Ziedojiet vecas drēbes

Jūsu nolietotā, slikti piegulošā vai vecā apģērba izbrāķēšana var būt nedaudz par daudz jums, jo pēkšņa apzināšanās par to, cik daudz jūs esat iztērējis savā garderobē, var jūs pārsteigt. Bet neuztraucieties, tas nav tik slikti, jo jūs varat spēlēt savu lomu un atgūt sabiedrībai, ziedojot savu nevēlamo apģērbu vietējā labdarības organizācijā vai biznesā, kas var būt tūvu jūsu sirdij.

Palīdzība trūcīgajiem var būt neticami pamatota un likt jums justies fantastiski, jo jūs zināt, ka jūsu mīļākās lietas palīdz kādam mazāk veiksmīgam nekā jūs. Tas ir arī fantastisks veids, kā atkārtoti izmantot un pārstrādāt apģērba priekšmetus, kurus, protams, mēs ļoti mīlam!

6. Pārdodiet apģērbu tiešsaistē

Vecajos labajos laikos pelnīt naudu vai kabatas naudu varēja, rīkojot izpārdošanu. Bet mēs gribētu jūs sveicināt 21. gadsimtā, laikmetā, kad sociālās platformas nozīmē biznesu. Mēs dzīvojam laikmetā, kad, ja neizmantojat to, kāds cits ir saistīts ar to, un tieši šeit rodas iespēja dalīties. Platformu izmantošana ir lielisks veids, kā saņemt naudu atpakaļ no jūsu iecienītākajām modes lietām.

7. Pievienojiet labu apgaismojumu

Cilvēki ne vienmēr saprot, cik lielu ietekmei var radīt labs apgaismojums uz telpu, it īpaši, ja šī telpa ir maza. Labi apgaismotā telpa var acumirklī radīt lielāku telpu. Visvienkāršākais veids, kā izgaismot un atstarot vairāk gaismas telpā, ir uzstādīt spilgtāku spuldzi skapī.

LED gaismas spuldze ne tikai nodrošinās spilgtāku gaismas avotu, bet arī palīdzēs saglabāt enerģiju un rūpēties par apkārtējo vidi, padarot to ne tikai praktisku, bet arī pietiekami zaļu. Apkārtējais apgaismojums ir arī lielisks gaismas avots. Lielie logi var nodrošināt dabisku apgaismojumu vai, kā alternatīvu, griestu gaismeklis var radīt atmosfēru, kādu jūs vēlaties.

8.Padomājiet plānu uz nedēļu

Padomājiet plānu uz nedēļu

Šis solis var izklausīties nedaudz organizatoriski, bet jūs būsiet pārsteigti, cik neticami viegli jūsu dzīve pienāks no pirmdienas līdz piektdienai, kad jūs nebūsiet drudžaini uzrāpies, lai sagatavotos darbam.

Reāli runājot, laika izdalīšana sava moderna tēla organizēšanai katrai nedēļas dienai aizņems tikai 10-15 minūtes no jūsu svētdienas un dos jums pietiekami daudz laika, lai izbaudītu rīta kafiju un labu čatu, nevis izskriet pa durvīm ar vienu kurpi rokā. Īpaši aizrautīgas fašionistas var izmantot programmu, piemēram, Closet +, lai efektīvi pārvaldītu savu modi un laiku.

9. Somas uzglabāšanai

Ja jums ir ierobežota vieta uzglabāšanai, viss ar vārdiem “vakuumiepakojums” ātri un droši piesaista jūsu uzmanību. Vislabākais veids, kā izmantot visu savu vietu, ir apsvērt iespēju izmantot risinājumus pagaidu uzglabāšanai, piemēram, pieticīgu vakuuma paketi.

Tāpēc, lai nodrošinātu labāku pagaidu uzglabāšanu, ievietojiet lietas paketē, aiztaisiet rāvējslēdzēju un noblīvējiet, vienkārši kā 1,2, 3! Visbrīnišķīgākais paketēs ar vakuumblīvēšanu ir tas, ka tie ne tikai samazina priekšmetu izmērus, atvieglo to uzglabāšanu augstos skapjos, bet arī aizsargā tos no putekļiem un netīrumiem, kamēr tie nav nepieciešami.

10. Regulāri sakārtojiet skapi

Regulāri sakārtojiet skapi

Lai iegūtu vislabāko rezultātu un saglabātu organizēto telpu skapī, mēs iesakām veikt revīziju savā garderobē ik pēc 6 mēnešiem. Tomēr lēmums par to, cik bieži jūs tīrāt savu skapi, ir atkarīgs no tā, cik jūs personīgi iegādājaties vai izmantojat.

Šī rekomendācija balstās uz harmonisku bilanci starp gada aukstajiem un siltajiem pārejas mēnešiem. Tas garantē, ka jums nepaliks neizmantojams apģērbs un nekārtība, kurā jums diemžēl vajadzēs rakties, lai atrastu to, ko vēlaties. Atcerieties, ka galvenā atslēga ir pastāvīgi uzturēt drēbju skapi kārtībā, lai viņš netiktu ārā no kontroles, domājiet par to kā par nelielu parastu terapiju!

Kad runa ir par telpu pārtaisīšanu, pētījumi ir jūsu labākais draugs. Lai iegūtu lielāku iedvesmu, dodieties uz Ikeu šajās brīvdienās, viņi ir atzīti risinājumu meistari nelielu telpu organizēšanā. Iegūstiet iedvesmu no tā, ko redzat, un centieties to pielietot vai vizualizēt savā mājas skapī.

Galvenais, lai panāktu labāko iespējamo rezultātu, ir labi plānot un regulāri uzturēt, sekot šai mantrai, un jūs tiksiet organizēti un gatavi visa gada garumā. Atcerieties, tas ir pārsteidzoši, ka jūs varat ietilpt telpā 1200 x 600 mm, tāpēc nebaidieties nestandarti domāt!